feminature clinic

Z nami utrzymasz swoją
kobiecość pod kontrolą.

Wesprzemy Cię w bieżącej profilaktyce

Wiemy jak ważne jest zapobieganie. Zapewniamy regularną i kompleksową opiekę ginekologiczną. Wykonujemy kontrolne badania USG i laboratoryjne, cytologię klasyczna oraz płynną (LBC). Z nami utrzymasz swoją kobiecość pod kontrolą.

Dobierzemy bezpieczną antykoncepcję

Chętnie doradzimy Tobie, jaka antykoncepcja będzie dla Ciebie najlepsza. Indywidualnie dobierzemy metodę. Jeśli zastanawiasz się nad bezpieczeństwem metod antykoncepcji, nasi specjaliści rozwieją wszystkie Twoje wątpliwości i zadbają o to, abyś znalazła pewną i komfortową metodę dla siebie.

Zadbamy o się Twoje schorzenia

Jeśli cokolwiek w Twoim organiźmie Cię niepokoi, nasi specjaliści są tutaj aby Ci pomóc. Profesjonalnnie ziagnozujemy, co Ci dolega oraz stworzymy kompleksowy i indywidualny plan leczenia, tak abyś mogła w pełni cieszyć się życiem.

Zdiagnozujemy i podpowiemy, co dalej

Zapewniamy profesjonalną diagnostykę i doradztwo w zakresie torbieli i guzów jajników, polipów, endometrium, mięśniaków macicy, nowotworów narządu rodnego piersi. Pracujemy na najnowocześniejszym sprzęcie, więć masz pewność, że badanie będzie zrobione dobrze.

Zaopiekujemy się kobietą w każdym wieku

Zapewniamy profesjonalną diagnostykę i doradztwo w zakresie torbieli i guzów jajników, polipów, endometrium, mięśniaków macicy, nowotworów narządu rodnego piersi. Pracujemy na najnowocześniejszym sprzęcie, więć masz pewność, że badanie będzie zrobionne dobrze.

VOLUSON EXPERT E 22 - obrazy 3D uzyskane w Feminature Clinic (przykłady)

Zobacz naszą bazę wiedzy