feminature clinic

Jesteśmy tutaj, aby zadbać
o Ciebie w każdym aspekcie.

Niepłodność

W naszej Klinice zajmiemy się Wami od pierwszej chwili gdy uznacie, że wymagacie porady i pomocy przy zachodzeniu w ciążę.

Choroby tarczycy

Łamliwe paznokcie, wypadające włosy, sucha skóra, uczucie permanentnego zmęczenia lub ciągłej senności, problemy z koncentracją i z zapamiętywaniem? Coraz więcej osób zdaje sobie sprawę, że te objawy mogą być związane z chorobą tarczycy.

Zespół policystycznych jajników i inne przyczyny hiperandrogenizmu

PCOS jest jest jedną z najczęstszych przyczyn zaburzeń hormonalnych u kobiet (nawet 10 -12% wszystkich kobiet cierpi z tego powodu) jest też najczęściej nieprawidłowo rozpoznawaną chorobą w dziedzinie endokrynologii ginekologicznej.

Zaburzenia miesiączkowania

Zaburzenia nie dotyczą samej długości cykli. Objawem tworzącej się lub toczącej się patologii może być znaczna zmiana nasilenia krwawień miesiączkowych oraz pojawienie się towarzyszącym krwawieniom bóli podbrzusza i miednicy. W tym przypadku może to być objaw zarówno ostrej, świeżo utworzonej patologii.

Hiperprolaktynemia

W sytuacji nieprawidłowej produkcji prolaktyny przez Twój organizm ważne, by zajął się Tobą specjalista. W tej trudnej sytuacji, gdzie balans między zdrowiem a chorobą nie zawsze jest oczywistą granicą, nasi lekarze zajmą się Tobą starannie.

Insulinooporność

Nasi specjaliści przy użyciu prostszych i bezpieczniejszych metod diagnostyki laboratoryjnej, rozważając dodatkowe czynniki, jak masa ciała, profil lipidowy, BMI czy impedancja właściwie przeprowadzą Cię przez proces diagnostyczny.

Objawy zespołu menopauzalnego

Uważasz, że zbliżasz się do tego trudnego okresu lub masz już pierwsze symptomy? A może dotychczasowe działania w kierunku ograniczenia efektów wywołanych wejściem w menopauzę są niezadowalające? Nasi specjaliści pomogą Ci właściwie określić czy wchodzisz bądź jesteś już w okresie menopauzy.

Inne endokrynopatie

Układ hormonalny przeciętnie kojarzy się z wydzielaniem hormonów przez tarczycę i jajniki lub jądra. Tymczasem istnieje wiele narządów wydzielania wewnętrznego takich jak podwzgórze, przysadka mózgowa, kora nadnerczy, tkanka tłuszczowa czy skóra.

VOLUSON EXPERT E 22 - obrazy 3D uzyskane w Feminature Clinic (przykłady)

Zobacz naszą bazę wiedzy