feminature clinic

Inne zaburzenia hormonalne (endokrynopatie)

Właściwa diagnostyka i leczenie zaburzeń hormonalnych. Choroby nadnerczy. Choroby przysadki mózgowej.

Układ hormonalny przeciętnie kojarzy się z wydzielaniem hormonów przez tarczycę i jajniki lub jądra. Tymczasem istnieje wiele narządów wydzielania wewnętrznego takich jak podwzgórze, przysadka mózgowa, kora nadnerczy, tkanka tłuszczowa czy skóra.
Zaburzenia hormonalne powstają również z powodu ich dysfunkcji.

Niestety każdy z nich może mieć przejściowe lub trwałe zaburzenia swojej funkcji pogarszając Twój stan zdrowia i dając pogłębiające się objawy. Często w diagnostyce zaburzeń miesiączkowania, lub funkcji tarczycy okazuje się, że problem dotyczy innego narządu niż początkowo podejrzewano.

W związku z tym, gdy masz zaburzenia hormonalne i zajdzie potrzeba szerszej diagnostyki lub hospitalizacji nasi specjaliści skierują Cię na odpowiednie badania (pakiety badań laboratoryjnych), a następnie poprowadzą cały proces terapeutyczny zaburzeń hormonalnych.

Zapisz się do lekarza endokrynologa w Feminature Clinic.

Potrzebujesz pomocy?

Umów wizytę z jednym z naszych specjalistów.

Feminature to

bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

W Feminature Clinic chcemy, byś zawsze była świadoma, jakie masz możliwości terapii. Wyjaśnimy Ci, na czym polegają badania i metody leczenia oraz jakie skutki mogą ze sobą nieść. Patrzymy na Twój organizm jako na całość, dzięki temu masz pewność, że wybierzemy dla Ciebie bezpieczne i skuteczne rozwiązania.

diagnostyka

Najnowocześniejsze metody diagnostyczne

U nas medycyna idzie w parze z rozwojem techniki. Wykorzystujemy wiedzę i najnowsze doniesienia naukowe. Korzystamy z nowoczesnego sprzętu diagnostycznego, aby jak najtrafniej postawić diagnozę i szybko wykryć wszystkie nieprawidłowości.

lekarze

Wykwalifikowani profesjonaliści

W Feminature Clinic starannie dobieramy naszych specjalistów, bo chcemy byś zawsze była w najlepszych rękach. Nasi lekarze szlifują swoje umiejętności na międzynarodowych szkoleniach, by oferować Ci terapie zgodne z najnowszymi odkryciami naukowymi.Właściwa interpretacja nawet niejednoznacznych objawów pozwoli natychmiast zaproponować Ci odpowiednie leczenie.

Kto się Tobą zaopiekuje?

Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów

Endometrioza – co warto wiedzieć?

Endometrioza – wszystko co powinnaś wiedzieć o chorobie  Dlaczego się choruje na endometriozę? Endometrioza jest przewlekłą chorobą polegającą na występowaniu nabłonka z jamy macicy w

Podziel się wiedzą
Czytaj więcej »

Najczęścięj zadawane pytania

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.