feminature clinic

Inne endokrynopatie

Właściwa diagnostyka i leczenie innych schorzeń endokrynnych

Układ hormonalny przeciętnie kojarzy się z wydzielaniem hormonów przez tarczycę i jajniki lub jądra. Tymczasem istnieje wiele narządów wydzielania wewnętrznego takich jak podwzgórze, przysadka mózgowa, kora nadnerczy, tkanka tłuszczowa czy skóra. Niestety każdy z nich może mieć przejściowe lub utrwalone zaburzenia swojej funkcji pogarszając Twój stan zdrowia i dając pogłębiające się objawy. Często w diagnostyce różnicowej zaburzeń miesiączkowania lub funkcji tarczycy okazuje się, że problem dotyczy innego niż początkowo podejrzewany organ.

W związku z tym, gdy zajdzie potrzeba dodatkowej pogłębionej diagnostyki lub hospitalizacji nasi specjaliści skierują Cię na odpowiednie badania, a następnie poprowadzą odpowiedni proces terapeutyczny.

Podziel się wiedzą

Potrzebujesz pomocy?

Umów wizytę z jednym z naszych specjalistów.

Feminature to

bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Jest Kluczem do budowy zaufania. W Feminature Clinic chcemy, byś zawsze była świadoma, jakie mą możliwości terapii i jakie skutki może za sobą nieść. Chcemy, byś zawsze była pewna, że nikt nie pominie istotnych dla Twojego zdrowia i życia kwestii.

diagnostyka

Najnowocześniejsze metody diagnostyczne

Medycyna idzie w parze z rozwojem techniki. Wykorzystując wiedzę i najnowsze doniesienia naukowe, mając do pomocy nowoczesny sprzęt diagnostyczny, dążymy do tego, by jak najtrafniej postawić diagnozę i by na możliwie wczesnym etapie wykryć wszystkie nieprawidłowości.

lekarze

Wykwalifikowani profesjonaliści

Kwalifikacje, umiejętności zawodowe, doświadczenie w swojej gałęzi medycyny, stałe zdobywanie wiedzy najnowszymi publikacjami naukowymi są bardzo potrzebne dla osiągnięcia celu Feminature Clinic. Oferując naszą opiekę, dążymy byś czuła i wiedziała, że kobieta może i powinna żyć pełnią życia w zdrowiu i harmonii z naturą.

Kto się Tobą zaopiekuje?

Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów

Najczęścięj zadawane pytania

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.