feminature clinic

Wspólna misja - Twoje zdrowie

Od zawsze pragnęliśmy stworzyć miejsce, w którym kobieta będzie mogła kompleksowo zadbać o swoje zdrowie. Miejsce, w którym będzie możliwa pomoc, niezależnie od tego z jakim problemem kobiecym przychodzi i na jakim etapie życia obecnie znajduje się pacjentka.

Rozumiemy, że ogrom medycyny nie pozwala ogarnąć dokładnie wszystkich przypadłości przez jednego lekarza. W związku z tym postanowiliśmy połączyć siły oraz miejsca, które leczą różne schorzenia kobiece, ale zachowują jedną wspólną misję i filozofię.

lekarze

Sprawdzeni specjaliści

Obszar roboczy 1

Holistyczne leczenie

help

Pierwszeństwo opieki

Współpracujące kliniki

flebologia

leczenie żylaków

proktologia

Klinika Doppler Instytut zajmuje się sferą naczyniową uzupełniając w tej materii Feminature Clinic. Dzięki współpracy ginekologów, położników, endokrynologów i radiologów z Feminature Clinic z chirurgami naczyniowymi, radiologami inwazyjnymi, chirurgami plastycznymi, internistami i geriatrami z Doppler Instytut, jesteśmy w stanie pomóc każdej grupie pacjentek.

W Doppler Instytut zostaniesz objęta opieką w zakresie diagnostyki i leczenia chorób układu naczyniowego ze szczególnym naciskiem na naczynia żylne, układ limfatyczny oraz obrzęk tłuszczowy, które są często występującymi schorzeniami u kobiet. 


Doppler Instytut zajmuje się też kompleksową pomocą dla kobiet cierpiących na żylaki przymacicza tzw. Zespół Przekrwienia Miednicy Mniejszej. 

Koniecznie zgłoś się do nas, jeśli:

  • zaobserwowałaś żylaki na nogach i w okolicach intymnych,
  • odczuwasz ból w podbrzuszu i miejscach intymnych po stosunku seksualnym
  • stwierdzono u Ciebie niewydolność żylną miednicy mniejszej,
  • Twoje nogi są ociężałe lub spuchnięte,
  • posiadasz widoczne pajączki,
  • podejrzewasz u siebie obrzęk tłuszczowy lub limfatyczny,
  • planujesz ciążę.
  • posiadacz hemoroidy 

Nawet jeśli czujesz się zdrowa, ale jeszcze nigdy nie sprawdzałaś stanu zdrowia swoich żył, zachęcamy do wizyty profilaktycznej. Niezdiagnozowane w porę choroby mogą prowadzić do zakrzepic oraz incydentów zatorowych.

Więcej o flebologii przeczytasz tutaj.