feminature clinic

Flebologia

Odczuwasz stale, że Twoje nogi są ciężkie? Masz wrażenie, że wraz z trwaniem dnia puchną? Przez skórę zaczęły prześwitywać siatki naczyń i tak zwane pajączki? Diagnostyką takich dolegliwości zajmuje się flebologia. Możliwe, że to nieznany Ci jeszcze termin, jednak dolegliwości powiązane z tą dziedziną medycyny są z nami od zawsze, a w szczególności są dokuczliwe dla kobiet. Specjaliści flebologii zajmują się profilaktyką, diagnozowaniem i leczeniem chorób układu żylnego.

W sytuacji, jeśli zdarza Ci się odczuwać wymieniane „ciężkie nogi”, mieć obrzęki lub pajączki czy żylaki to jest to czas na wizytę u lekarza flebologa. Diagnostyka patologii układu żylnego jest zupełnie bezbolesna i nieinwazyjna, polega na badaniu fizykalnym oraz wykonaniu USG Dopplera, dzięki któremu lekarz ocenia stan żył. Być może boisz się podjąć tych działań, bo leczenie takich przypadłości kojarzy Ci się z bólem. Chcemy, byś wiedziała, że współczesna flebologia z większością przypadków radzi sobie za pomocą metod małoinwazyjnych i prawie bezbolesnych, takich jak laseroterapia czy skleroterapia. Nasi specjaliści w Feminature Clinic dołożą wszelkich starań, aby problemy żylne i związany z nimi dyskomfort rozwiązać w sposób szybki, komfortowy i bezpieczny, byś mogła cieszyć się swą naturalną siłą i zdrowiem układu żylnego.

Potrzebujesz pomocy?

Umów wizytę z jednym z naszych specjalistów.

Feminature to

bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Jest Kluczem do budowy zaufania. W Feminature Clinic chcemy, byś zawsze była świadoma, jakie mą możliwości terapii i jakie skutki może za sobą nieść. Chcemy, byś zawsze była pewna, że nikt nie pominie istotnych dla Twojego zdrowia i życia kwestii.

diagnostyka

Najnowocześniejsze metody diagnostyczne

Medycyna idzie w parze z rozwojem techniki. Wykorzystując wiedzę i najnowsze doniesienia naukowe, mając do pomocy nowoczesny sprzęt diagnostyczny, dążymy do tego, by jak najtrafniej postawić diagnozę i by na możliwie wczesnym etapie wykryć wszystkie nieprawidłowości.

lekarze

Wykwalifikowani profesjonaliści

Kwalifikacje, umiejętności zawodowe, doświadczenie w swojej gałęzi medycyny, stałe zdobywanie wiedzy najnowszymi publikacjami naukowymi są bardzo potrzebne dla osiągnięcia celu Feminature Clinic. Oferując naszą opiekę, dążymy byś czuła i wiedziała, że kobieta może i powinna żyć pełnią życia w zdrowiu i harmonii z naturą.

Kto się Tobą zaopiekuje?

Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów

Traumatologia

Złamania Podstawowa kwestia – czy potrzebna jest operacja? Leczenie operacyjne to nie zawsze najlepsze rozwiązanie, operacja nie przyspiesza gojenia ani nie gwarantuje zrostu kości. W

Podziel się wiedzą
Czytaj więcej »

Najczęścięj zadawane pytania

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.