feminature clinic

Flebologia

Odczuwasz stale, że Twoje nogi są ciężkie? Masz wrażenie, że wraz z trwaniem dnia puchną? Przez skórę zaczęły prześwitywać siatki naczyń i tak zwane pajączki? Diagnostyką takich dolegliwości zajmuje się flebologia. Możliwe, że to nieznany Ci jeszcze termin, jednak dolegliwości powiązane z tą dziedziną medycyny są z nami od zawsze, a w szczególności są dokuczliwe dla kobiet. Specjaliści flebologii zajmują się profilaktyką, diagnozowaniem i leczeniem chorób układu żylnego.

W sytuacji, jeśli zdarza Ci się odczuwać wymieniane „ciężkie nogi”, mieć obrzęki lub pajączki czy żylaki to jest to czas na wizytę u lekarza flebologa. Diagnostyka patologii układu żylnego jest zupełnie bezbolesna i nieinwazyjna, polega na badaniu fizykalnym oraz wykonaniu USG Dopplera, dzięki któremu lekarz ocenia stan żył. Być może boisz się podjąć tych działań, bo leczenie takich przypadłości kojarzy Ci się z bólem. Chcemy, byś wiedziała, że współczesna flebologia z większością przypadków radzi sobie za pomocą metod małoinwazyjnych i prawie bezbolesnych, takich jak laseroterapia czy skleroterapia. Nasi specjaliści we współpracującej z Feminature Clinic przychodni Doppler Instytut w Warszawie dołożą wszelkich starań, aby problemy żylne i związany z nimi dyskomfort rozwiązać w sposób szybki, komfortowy i bezpieczny, byś mogła cieszyć się swą naturalną siłą i zdrowiem układu żylnego.

Więcej o refluksie żylnym i niewydolności żylnej przeczytasz tutaj (link).

 

Potrzebujesz pomocy?

Umów wizytę z jednym z naszych specjalistów.

Feminature to

bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

W Feminature Clinic chcemy, byś zawsze była świadoma, jakie masz możliwości terapii. Wyjaśnimy Ci, na czym polegają badania i metody leczenia oraz jakie skutki mogą ze sobą nieść. Patrzymy na Twój organizm jako na całość, dzięki temu masz pewność, że wybierzemy dla Ciebie bezpieczne i skuteczne rozwiązania.

diagnostyka

Najnowocześniejsze metody diagnostyczne

U nas medycyna idzie w parze z rozwojem techniki. Wykorzystujemy wiedzę i najnowsze doniesienia naukowe. Korzystamy z nowoczesnego sprzętu diagnostycznego, aby jak najtrafniej postawić diagnozę i szybko wykryć wszystkie nieprawidłowości.

lekarze

Wykwalifikowani profesjonaliści

W Feminature Clinic starannie dobieramy naszych specjalistów, bo chcemy byś zawsze była w najlepszych rękach. Nasi lekarze szlifują swoje umiejętności na międzynarodowych szkoleniach, by oferować Ci terapie zgodne z najnowszymi odkryciami naukowymi.Właściwa interpretacja nawet niejednoznacznych objawów pozwoli natychmiast zaproponować Ci odpowiednie leczenie.

Kto się Tobą zaopiekuje?

Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów

Fizjoterapia w endometriozie

Fizjoterapia w endometriozie Do gabinetu fizjoterapeuty uroginekologicznego coraz częściej zgłaszają się pacjentki ze zdiagnozowaną endometriozą. Szacuje się, że wymieniona jednostka chorobowa dosięga już 10-15% kobiet.

Podziel się wiedzą
Czytaj więcej »

Najczęścięj zadawane pytania

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.