feminature clinic
Endokrynolog, ginekolog

dr Katarzyna Wiśniewska

Dr Katarzyna Wiśniewska jest specjalistką położnictwa i ginekologii oraz specjalistką endokrynologii.

Dr Katarzyna Wiśniewska w praktyce klinicznej zajmuje się diagnostyka i leczeniem niepłodności. Prowadzi pracy od samego początku problemu, przeprowadza właściwą diagnostykę i wdraża leczenie.  Wykonuje badania hormonalne i stymulację owulacji. Ponadto z uwagi na swoje zainteresowania endokrynologią i zdobyte w tej dziedzinie wykształcenie prowadzi pacjentki z zespołem policystycznych jajników PCOS i insulinoopornością. Dobiera antykoncepcję właściwą dla danej kobiety. Zakłada również wkładki wewnątrzmaciczne – Kyleena i Milena. Zawsze stara się, by decyzje o formie antykoncepcji podejmować wspólnie z pacjentką.

Dr Katarzyna Wiśniewska lubi współpracę z pacjentkami w ciąży. Prowadzi ciąże zarówno fizjologiczne, jak i kobiet z różnymi zaburzeniami hormonalnymi: chorobami tarczycy, cukrzycą czy nadciśnieniem tętniczym.

Jeśli masz zaburzenia miesiączkowania dr Katarzyna Wiśniewska właściwie wskaże przyczynę zaburzeń miesiączkowania. Ponadto prowadzi tez pacjentki z hiperprolaktynemią.

Więcej o niepłodności przeczytasz tutaj (link).

Więcej o zaburzeniach miesiączkowania przeczytasz tutaj (link). 

 

Dr Katarzyna Wiśniewska – doświadczenie

Ukończyła z wyróżnieniem I Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Warszawie

Szkolenie specjalizacyjne w zakresie położnictwa i ginekologii odbywała w Szpitalu Specjalistycznym „Inflancka” w Warszawie oraz w Oddziale Ginekologii i Położnictwa w Szpitalu „Solec” w Warszawie. Karierę zawodową kontynuowała w Szpitalu Solec, a następnie w Szpitalu Praskim w Warszawie.

Dr Wiśniewska następnie odbyła szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie Endokrynologii w wiodącej w Polsce Klinice Endokrynologii CMKP, w I Oddziale Chorób Wewnętrznych z Pododdziałem Diagnostyki Endokrynologicznej Diabetologii i Zaburzeń Metabolicznych, w Szpitalu Bielańskim w Warszawie.

Nowości w endokrynologii nie są obce dla Pani Doktor

Doktor Katarzyna Wiśniewska stale pogłębia wiedzę na kursach i szkoleniach krajowych i zagranicznych w zakresie endokrynologii, andrologii oraz anti-aging, a także w dziedzinie ginekologii i położnictwa.

W codziennej pracy dr Wiśniewską charakteryzuje zaangażowanie, rzetelność i profesjonalizm. Z kolei przyjazne nastawienie do pacjentek z indywidualnym podejściem do ich potrzeb pomaga we współpracy i skuteczności leczenia. Dzięki temu i skutecznym terapiom pacjentki chętnie do niej wracają i polecają ją innym kobietom.

Moje artykuły w Bazie wiedzy

Pierwsza wizyta u ginekologa

Każda z nas, kobiet, przeżywała kiedyś stres związany z pierwsza wizyta u ginekologa. Od pierwszej wizyty u ginekologa zależy bardzo dużo: postrzeganie własnego ciała podejście

Podziel się wiedzą
Czytaj więcej »

Pływanie w ciąży

Pływanie w ciąży to świetny sposób na aktywność, bo odciąża kręgosłup i stawy! Należy jednak zwrócić uwagę na kilka ważnych aspektów pływania w ciąży. Czystość

Podziel się wiedzą
Czytaj więcej »