feminature clinic

Zespół policystycznych jajników

Niezbędne do prawidłowego rozpoznania

  • Zauważyłaś u siebie pojawiające się na ciele ciemne włoski, które Ci przeszkadzają?
  • Trądzik, mimo że powinien minąć, nadal pojawia się na twarzy, ramionach, plecach lub dekolcie?
  • Masz wrażenie, że na głowie tworzą Ci się zakola, włosy się przerzedzają?
  • Mimo wielu zabiegów kosmetologicznych czy dermatologicznych problem ciągle nawraca?
  • A może dodatkowo Twoja miesiączka stała się lub od dawna jest nieregularna?

Wszystkie te problemy mogą mieć wspólny mianownik – jest nim nieprawidłowe wydzielanie hormonów przez Twój organizm.

Zespół policystycznych jajników (PCOS), który jest najczęstszą przyczyną tych zaburzeń (nawet 10 -12% wszystkich kobiet cierpi z tego powodu) jest też najczęściej nieprawidłowo rozpoznawaną chorobą w dziedzinie endokrynologii ginekologicznej. Możemy Cię zapewnić, że nie każdy problem z nadmiernym wydzielaniem hormonów androgenowych to PCOS i nie każde stwierdzenie jajnika policystycznego w badaniu USG to PCOS.

By uniknąć takich pomyłek, niepotrzebnego stresu i nadmiernej farmakoterapii pozwól nam się przeprowadzić przez właściwy proces diagnostyczny (pakiet badań diagnostycznych). Nasi specjaliści wiedzą jak się Tobą zająć, by właściwie rozpoznać Twoje problemy i zaproponować skuteczną i jak najbardziej dla Ciebie bezpieczną terapię.

Przeprowadzenie przez proces diagnostyczno-terapeutyczny

W naszej Klinice zajmiemy się Tobą od momentu, gdy poczujesz, że Twoje problemy z cerą lub miesiączkowaniem wymagają odpowiedniej opieki. Zawsze chcemy, byś na pierwszą wizytę wzięła ze sobą dotychczas wykonywane w przeszłości badania hormonalne i USG. Nasi specjaliści przeprowadzą odpowiednią diagnostykę, uzupełnia brakujące badania i finalnie zapewnią odpowiednie leczenie (pakiety). W niektórych, rzadkich i poważnych sytuacjach być może trzeba będzie wykonać dodatkowe badania takie jak Rezonans Magnetyczny przysadki lub Tomografię Komputerową Nadnerczy z kontrastem, lub kariotyp.

Skuteczna i bezpieczna terapia

Wszystko, co robimy do osiągnięcia celu, jakim jest Twoje zdrowie w równowadze hormonalnej, jakim jest Twoja samoakceptacja, radość ze swojego wyglądu i samopoczucia, staramy się, by było oparte o rzetelne informacje naukowe i współgrało z wykorzystywaniem natury – odpowiednim żywieniem i stylem życia. O ten finalny efekt, prócz lekarzy specjalistów, zadba nasz dietetyk kliniczny i psycholog.

Podziel się wiedzą

Potrzebujesz pomocy?

Umów wizytę z jednym z naszych specjalistów.

Feminature to

bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Jest Kluczem do budowy zaufania. W Feminature Clinic chcemy, byś zawsze była świadoma, jakie mą możliwości terapii i jakie skutki może za sobą nieść. Chcemy, byś zawsze była pewna, że nikt nie pominie istotnych dla Twojego zdrowia i życia kwestii.

diagnostyka

Najnowocześniejsze metody diagnostyczne

Medycyna idzie w parze z rozwojem techniki. Wykorzystując wiedzę i najnowsze doniesienia naukowe, mając do pomocy nowoczesny sprzęt diagnostyczny, dążymy do tego, by jak najtrafniej postawić diagnozę i by na możliwie wczesnym etapie wykryć wszystkie nieprawidłowości.

lekarze

Wykwalifikowani profesjonaliści

Kwalifikacje, umiejętności zawodowe, doświadczenie w swojej gałęzi medycyny, stałe zdobywanie wiedzy najnowszymi publikacjami naukowymi są bardzo potrzebne dla osiągnięcia celu Feminature Clinic. Oferując naszą opiekę, dążymy byś czuła i wiedziała, że kobieta może i powinna żyć pełnią życia w zdrowiu i harmonii z naturą.

Kto się Tobą zaopiekuje?

Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów

Najczęścięj zadawane pytania

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.