feminature clinic
ginekolog

dr Monika Drobniak

Doktor Monika Drobniak jest współzałożycielem Feminature Clinic.

Ukończyła Pierwszy Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała w Szpitalu Specjalistycznym „Inflancka” w Warszawie i w Oddziale Ginekologii i Położnictwa w Szpitalu Praskim, gdzie nadal pracuje.

Jest uczestnikiem wielu konferencji naukowych o zasięgu krajowym i międzynarodowym. Zawsze też dba o to, by doskonalić swoje umiejętności i poszerzać wiedzę o najnowsze standardy i merytoryczne doniesienia naukowe.

W 2014 roku wzięła udział w pierwszym sezonie telewizyjnego serialu dokumentalnego „Młodzi Lekarze”. W programie chciała przybliżyć pacjentom kulisy pracy lekarza szpitalnika i pokazać jak ważna jest odpowiednia opieka nad Pacjentkami i serce, które się oddaje swoim pacjentom.

W codziennej praktyce zajmuje się przede wszystkim położnictwem i ginekologią operacyjną. Prowadzi ciąże fizjologiczne i z towarzyszącymi patologiami ciąży, a także zajmuje się nowoczesną diagnostyką i leczeniem zmian w zakresie narządu rodnego. Ponadto wykonuje zabiegi operacyjne, szczególnie przy użyciu technik małoinwazyjnych jak laparoskopia i histeroskopia.

Doktor Monika Drobniak stara się łączyć indywidualne podejście do każdej Pacjentki ze stosowaniem najnowszych standardów medycznych, kładąc nacisk na profilaktykę chorób kobiecych, właściwy dobór metody antykoncepcyjnej oraz skuteczne i bezpieczne metody leczenia.

Prywatnie pasjonuje się kinematografią, modą i wykończeniem wnętrz.
To właśnie doktor Monika Drobniak zaprojektowała i zaaranżowała wnętrza i styl Feminature Clinic.

Monika Drobniak - ZnanyLekarz.pl

Moje artykuły w Bazie wiedzy