feminature clinic

Wyjątkowe miejsce stworzone przez ludzi z misją

Feminature Clinic jest miejscem, gdzie łączą się marzenia i ambicje trójki przyjaciół lekarzy, związanych pasją do medycyny i ginekologii. W trakcie naszej drogi zawodowej zawsze dążyliśmy do doskonałości w swojej dziedzinie i stworzyliśmy nasza klinikę ginekologiczną. Wiemy, jak ważna jest kompleksowa opieka i budowanie zaufania w tak delikatnej materii, jaką jest zdrowie kobiety, matki i jej dziecka.

Doświadczenia, które zebraliśmy dzięki pracy w Klinikach Ginekologicznych i Oddziałach szpitalnych oraz indywidualnej praktyce w gabinecie ginekologicznym pozwoliły nam zbudować wizję, jak idealna dla naszych pacjentek przychodnia ginekologiczna powinna wyglądać. Dlatego wspólnie stworzyliśmy Feminature Clinic, gdzie każda kobieta, nawet najbardziej wymagająca, spotka się z wykwalifikowaną pomocą lekarzy: ginekologa, położnika, endokrynologa, ultrasonografisty, perinatologia, genetyka, kardiologa, a także fizjoterapeutki oraz położnych.

Naszym celem było stworzenie przestrzeni, gdzie kobiety czują się bezpiecznie pod opieką naszych lekarzy specjalistów, dla których nadrzędnym celem jest zdrowie i dobre samopoczucie kobiety, dziecka i rodziny. Pragniemy, by pacjentki czuły się dobrze i swobodnie we wnętrzach nawiązujących do natury, które mają przypominać skąd najlepiej czerpać inspiracje i do jakich ideałów dążyć.

Profesjonaliści z pasją

 

Chcemy, by opieka nad pacjentkami w Feminature Clinic była wyjątkowa, a personel czerpał satysfakcję z pracy w komfortowym miejscu i w zgranym zespole zjednoczonym we wspólnym celu.

Najwyższa jakość opieki

 

Miejsce, gdzie niezbędną diagnostykę można przeprowadzić przy pomocy nowoczesnych metod i najlepszego sprzętu medycznego, a wprowadzane leczenie będzie skuteczne i zgodne z aktualną wiedzą medyczną.

Dlaczego Feminature?

bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Jest Kluczem do budowy zaufania. W Feminature Clinic chcemy, byś zawsze była świadoma, jakie mą możliwości terapii i jakie skutki może za sobą nieść. Chcemy, byś zawsze była pewna, że nikt nie pominie istotnych dla Twojego zdrowia i życia kwestii.

diagnostyka

Najnowocześniejsze metody diagnostyczne

Medycyna idzie w parze z rozwojem techniki. Wykorzystując wiedzę i najnowsze doniesienia naukowe, mając do pomocy nowoczesny sprzęt diagnostyczny, dążymy do tego, by jak najtrafniej postawić diagnozę i by na możliwie wczesnym etapie wykryć wszystkie nieprawidłowości.

lekarze

Wykwalifikowani profesjonaliści

Kwalifikacje, umiejętności zawodowe, doświadczenie w swojej gałęzi medycyny, stałe zdobywanie wiedzy najnowszymi publikacjami naukowymi są bardzo potrzebne dla osiągnięcia celu Feminature Clinic. Oferując naszą opiekę, dążymy byś czuła i wiedziała, że kobieta może i powinna żyć pełnią życia w zdrowiu i harmonii z naturą.

Zobacz zdjęcia naszej kliniki

Jesteśmy tu, aby zadbać o Ciebie