feminature clinic

Punkt pobrań krwi i punkt szczepień w Feminature Clinic Warszawa Mokotów to

bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Jest Kluczem do budowy zaufania. W Feminature Clinic chcemy, byś zawsze była świadoma, jakie są możliwości terapii i jakie skutki może za sobą nieść. Chcemy, byś zawsze była pewna, że nikt nie pominie istotnych dla Twojego zdrowia i życia kwestii. Dysponujemy procedurami chroniącymi Cię przed powikłaniami, a jeśli te wystąpią z możliwością udzielenia szybkiej, wykwalifikowanej pomocy.

diagnostyka

Najnowocześniejsze metody diagnostyczne

Medycyna idzie w parze z rozwojem techniki. Wykorzystując wiedzę i najnowsze doniesienia naukowe, mając do pomocy nowoczesny sprzęt diagnostyczny, dążymy do tego, by jak najtrafniej postawić diagnozę i by na możliwie wczesnym etapie wykryć wszystkie nieprawidłowości.

lekarze

Wykwalifikowani profesjonaliści

Kwalifikacje, umiejętności zawodowe, naszych położnych i pielęgniarek pozwolą możliwie atraumatyczne przeprowadzić badanie krwi lub przeprowadzić szczepienie. Szczepienie poprzedzone jest uprzednią kwalifikacją lekarza.

PUNKT SZCZEPIEŃ
Warszawa Mokotów

BADANIA KRWI
Warszawa Mokotów

 

Czynny codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach pracy przychodni : 8:00 – 21:00. Warszawa Mokotów, ul. Wynalazek 2.

Szczepimy po uprzedniej rezerwacji terminu. 

Po każdym szczepieniu niezbędna jest 30-minutowa obserwacja na terenie przychodni (zapraszamy na wygodne kanapy i fotele w naszej poczekalni)

Szczepimy także kobiety w ciąży.

Głównie przeprowadzane szczepienia: 

– krztusiec, błonica, tężec – Boostrix / Adacel – dla dorosłych

– przeciw grypie w sezonie jesienno-zimowym

– przeciw zakażeniom HPV prowadzących do powstania raka szyjki macicyGardasil 9 (9 typów onkogennych wirusa)

 

Punkt pobrań badań laboratoryjnych czynny codziennie od poniedziałku do soboty w godzinach pracy przychodni : 8:00 – 21:00.
Warszawa Mokotów ul. Wynalazek 2.

Niektóre badania laboratoryjne należy wykonać na czczo, stąd zachęcamy do badań w godzinach porannych 8:00-11:00. Wiele badań z krwi można wykonać we wszystkich godzinach pracy przychodni 8:00-21:00 (szczegóły telefonicznie lub osobiście w punkcie pobrań)

 

Oferujemy pakiety badań laboratoryjnych w korzystnych cenach 

(szczegóły w zakładce Oferta/pakiety badań laboratoryjnych)

 

Pobrania cytologii zwykłej i cytologii LBC płynnej oraz posiewów naszych pacjentek mogą być wykonane przez położne. 

Potrzebujesz pomocy?

Umów wizytę z jednym z naszych specjalistów.

Kto się Tobą zaopiekuje?

Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów

Najczęścięj zadawane pytania

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.