feminature clinic
GINEKOLOG

dr Piotr Świderczak

Doktor Piotr Świderczak jest absolwentem I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. To czynny członek Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników.

Doświadczenie zawodowe uzyskuje pracując w II Klinice Położnictwa i Ginekologii Szpitala Klinicznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego przy ul. Karowej w Warszawie. Swą wiedzę i praktykę lekarską zdobywał i poszerzał odbywając staże i szkolenia miedzy innymi w klinikach w Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu.

Jest nauczycielem akademickim, prowadzi zajęcia akademickie ze studentami Wydziału Lekarskiego i Wydziału Nauk o Zdrowiu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Posiada  certyfikat umiejętności Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, który pozwala na wykonywanie badań ultrasonograficznych w zakresie ginekologii i położnictwa według wymaganych standardów.

W praktyce zawodowej zajmuje się diagnostyką oraz leczeniem w zakresie ginekologii i położnictwa oraz diagnostyką niepłodności. Jego główne zainteresowania to laparoskopowe techniki operacyjne, diagnostyka ultrasonograficzna w ginekologii i położnictwie oraz ginekologia onkologiczna. Prowadzi ciąże fizjologiczne i patologiczne. Zawsze stawia na wysoki standard udzielanych konsultacji oraz odpowiednią, profesjonalną i miłą atmosferę w trakcie wizyt.

Poza medycyną interesuje się lotnictwem, elektroniką i sieciami informatycznymi. W wolnych chwilach uwielbia spędzać czas z synem Leonem.

Piotr Świderczak - ZnanyLekarz.pl

Moje artykuły w Bazie wiedzy