feminature clinic

Prowadzenie ciąży

Ciąża to niezapomniany i szczególnie wymagający czas w życiu każdej kobiety.  To okres, kiedy priorytetem jest nie tylko Twoje zdrowie i samopoczucie, ale także zdrowie Twojego Dziecka.

Ważne jest, abyś w tym okresie otaczała się ludźmi, którzy nie tylko zapewnią Ci profesjonalną, zgodną z najwyższymi standardami opiekę, ale którzy będą również respektowali Twoje prawa, uczucia i wyjaśniali Twoje wątpliwości wtedy, kiedy tego najbardziej potrzebujesz. Organizm kobiety ciężarnej jest na skutek zmian zachodzących w przebiegu ciąży wystawiany na duży wysiłek i ciężką próbę. Często będziesz potrzebowała szybkiej pomocy. Zapewniamy natychmiastowe przyjęcie przez ginekologa – położnika w przypadku zaobserwowania niepokojących objawów.

Zespół Feminature Clinic zbudowany z lekarzy, położnych, fizjoterapeutów i dietetyka zadba o to, aby czas oczekiwania na Wasze upragnione Maleństwo upłynął w atmosferze bezpieczeństwa i radości. Regularne wizyty oraz kompleksowe badania zapewnią spokój. Nasi doskonale wykwalifikowani ultrasonografiści, wspomagani przez najnowsze aparaty, kontrolują rozwój dziecka na każdym etapie ciąży.

Specjalnie dla Ciebie opisaliśmy jak powinna wyglądać każda wizyta w ciąży. Tak, abyś nie musiała się już niczym martwić.

Podziel się wiedzą

Potrzebujesz pomocy?

Umów wizytę z jednym z naszych specjalistów.

Feminature to

bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Jest Kluczem do budowy zaufania. W Feminature Clinic chcemy, byś zawsze była świadoma, jakie mą możliwości terapii i jakie skutki może za sobą nieść. Chcemy, byś zawsze była pewna, że nikt nie pominie istotnych dla Twojego zdrowia i życia kwestii.

diagnostyka

Najnowocześniejsze metody diagnostyczne

Medycyna idzie w parze z rozwojem techniki. Wykorzystując wiedzę i najnowsze doniesienia naukowe, mając do pomocy nowoczesny sprzęt diagnostyczny, dążymy do tego, by jak najtrafniej postawić diagnozę i by na możliwie wczesnym etapie wykryć wszystkie nieprawidłowości.

lekarze

Wykwalifikowani profesjonaliści

Kwalifikacje, umiejętności zawodowe, doświadczenie w swojej gałęzi medycyny, stałe zdobywanie wiedzy najnowszymi publikacjami naukowymi są bardzo potrzebne dla osiągnięcia celu Feminature Clinic. Oferując naszą opiekę, dążymy byś czuła i wiedziała, że kobieta może i powinna żyć pełnią życia w zdrowiu i harmonii z naturą.

Kto się Tobą zaopiekuje?

Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów

Najczęścięj zadawane pytania

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.