feminature clinic

Prowadzenie ciąży

Ciąża to niezapomniany i szczególnie wymagający czas w życiu każdej kobiety.  To okres, kiedy priorytetem jest nie tylko Twoje zdrowie i samopoczucie, ale także zdrowie Twojego Dziecka.

Ważne jest, abyś w tym okresie otaczała się ludźmi, którzy nie tylko zapewnią Ci profesjonalną, zgodną z najwyższymi standardami opiekę, ale którzy będą również respektowali Twoje prawa, uczucia i wyjaśniali Twoje wątpliwości wtedy, kiedy tego najbardziej potrzebujesz. Organizm kobiety ciężarnej jest na skutek zmian zachodzących w przebiegu ciąży wystawiany na duży wysiłek i ciężką próbę. Często będziesz potrzebowała szybkiej pomocy. Zapewniamy natychmiastowe przyjęcie przez ginekologa – położnika w przypadku zaobserwowania niepokojących objawów.

Zespół Feminature Clinic zbudowany z lekarzy, położnych, fizjoterapeutów zadba o to, aby czas oczekiwania na Wasze upragnione Maleństwo upłynął w atmosferze bezpieczeństwa i radości. Regularne wizyty oraz kompleksowe badania zapewnią spokój. Nasi doskonale wykwalifikowani ultrasonografiści, wspomagani przez najnowsze aparaty, kontrolują rozwój dziecka na każdym etapie ciąży.

Specjalnie dla Ciebie opisaliśmy jak powinna wyglądać każda wizyta w ciąży. Tak, abyś nie musiała się już niczym martwić.

Potrzebujesz pomocy?

Umów wizytę z jednym z naszych specjalistów.

Feminature to

bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

W Feminature Clinic chcemy, byś zawsze była świadoma, jakie masz możliwości terapii. Wyjaśnimy Ci, na czym polegają badania i metody leczenia oraz jakie skutki mogą ze sobą nieść. Patrzymy na Twój organizm jako na całość, dzięki temu masz pewność, że wybierzemy dla Ciebie bezpieczne i skuteczne rozwiązania.

diagnostyka

Najnowocześniejsze metody diagnostyczne

U nas medycyna idzie w parze z rozwojem techniki. Wykorzystujemy wiedzę i najnowsze doniesienia naukowe. Korzystamy z nowoczesnego sprzętu diagnostycznego, aby jak najtrafniej postawić diagnozę i szybko wykryć wszystkie nieprawidłowości.

lekarze

Wykwalifikowani profesjonaliści

W Feminature Clinic starannie dobieramy naszych specjalistów, bo chcemy byś zawsze była w najlepszych rękach. Nasi lekarze szlifują swoje umiejętności na międzynarodowych szkoleniach, by oferować Ci terapie zgodne z najnowszymi odkryciami naukowymi.Właściwa interpretacja nawet niejednoznacznych objawów pozwoli natychmiast zaproponować Ci odpowiednie leczenie.

Kto się Tobą zaopiekuje?

Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów

Pływanie w ciąży

Pływanie w ciąży to świetny sposób na aktywność, bo odciąża kręgosłup i stawy! Należy jednak zwrócić uwagę na kilka ważnych aspektów pływania w ciąży. Czystość

Podziel się wiedzą
Czytaj więcej »

Najczęścięj zadawane pytania

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.