feminature clinic

Niepłodność

Niezbędne dla prawidłowego rozpoznania

Niepłodność rozpoznaje się, gdy staracie się o ciążę, regularnie współżyjąc (nie rzadziej niż co 2-3 dni) bez użycia antykoncepcji przez rok. Od tej zasady są jednak wyjątki. Jeżeli masz nieregularne miesiączki (przez co podejrzewamy problemy z owulacją) lub masz powyżej 35 lat, odpowiednie kroki wspomagające zajście w ciąże, można i należy podjąć wcześniej.

Odpowiednia diagnostyka powinna być poprzedzona wywiadem lekarskim, przeprowadzonym przez lekarza zajmującego się niepłodnością i zawierać w sobie wykonanie szeregu badań (pakiet niepłodność dla Niej, pakiet niepłodność dla Niego).

Być może Wasz problem ma podłoże w zaburzeniach w funkcjonowaniu układu krzepnięcia lub układu immunologicznego i będzie wymagało bardziej precyzyjnych badań, te też będziecie mogli przeprowadzić u Nas w Klinice.

Prowadzenie przez proces diagnostyczno-leczniczy

W naszej Klinice zajmiemy się Wami od pierwszej chwili gdy uznacie, że wymagacie porady i pomocy przy zachodzeniu w ciążę. Zawsze chcemy, by na 1 wizytę przyjść razem, bo problem niepłodności to problem pary. A nie tylko kobiety lub tylko mężczyzny.

Przeprowadzimy odpowiednią diagnostykę, wspomożemy opieką psychologiczną, zapewnimy odpowiednie leczenie. Wszystko, co robimy do osiągnięcia celu, jakim jest ciąża, odbywa się w myśl zasady – nic więcej i nic mniej, tyle ile u Was konkretnie potrzeba.

Gdy już wspólnie osiągniemy upragniony cel, nasi specjaliści zaopiekują się Waszą ciążą, zgodnie z najbardziej aktualną wiedzą, w sposób zapewniający pełen komfort i bezpieczeństwo.

Czy in vitro jest niezbędne?

W większości przypadków niepłodności procedura zapłodnienia pozaustrojowego nie jest potrzebna, bo kobieta zachodzi w ciążę na poprzedzających in vitro etapach leczenia. Są jednak sytuacje, w których in vitro może okazać się niezbędne, takie jak niedrożne oba jajowody czy skrajnie nieprawidłowe parametry nasienia nieulegające poprawie mimo leczenia.

Nasi specjaliści w przypadku stwierdzenia problemów, których nie da się rozwiązać inną drogą niż zapłodnienie pozaustrojowe, nie będą prowadzić dalszej niepotrzebnej diagnostyki narażającej Was na stratę czasu i pieniędzy, a przekierują Was w najlepsze znane nam ręce. Gdy będziesz już w ciąży, nasi specjaliści zaopiekują się profesjonalnie rozwijającym się Życiem i Mamą, która nosi je w sobie, by wszyscy byli jak najbardziej bezpieczni i komfortowo przeszli ten wyjątkowy w życiu kobiety czas.

Podziel się wiedzą

Potrzebujesz pomocy?

Umów wizytę z jednym z naszych specjalistów.

Feminature to

bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Jest Kluczem do budowy zaufania. W Feminature Clinic chcemy, byś zawsze była świadoma, jakie mą możliwości terapii i jakie skutki może za sobą nieść. Chcemy, byś zawsze była pewna, że nikt nie pominie istotnych dla Twojego zdrowia i życia kwestii.

diagnostyka

Najnowocześniejsze metody diagnostyczne

Medycyna idzie w parze z rozwojem techniki. Wykorzystując wiedzę i najnowsze doniesienia naukowe, mając do pomocy nowoczesny sprzęt diagnostyczny, dążymy do tego, by jak najtrafniej postawić diagnozę i by na możliwie wczesnym etapie wykryć wszystkie nieprawidłowości.

lekarze

Wykwalifikowani profesjonaliści

Kwalifikacje, umiejętności zawodowe, doświadczenie w swojej gałęzi medycyny, stałe zdobywanie wiedzy najnowszymi publikacjami naukowymi są bardzo potrzebne dla osiągnięcia celu Feminature Clinic. Oferując naszą opiekę, dążymy byś czuła i wiedziała, że kobieta może i powinna żyć pełnią życia w zdrowiu i harmonii z naturą.

Kto się Tobą zaopiekuje?

Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów

Najczęścięj zadawane pytania

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.