Dr Małgorzata Radowicka jest specjalistką położnictwa i ginekologii.
Dr Radowicka zajmuje się profilaktyką, diagnostyką i leczeniem chorób ginekologicznych. Dobiera właściwą bezpieczną antykoncepcję oraz hormonalną terapię zastępczą. W obszarze jej szczególnych zainteresowań leży endometrioza, zarówno diagnostyka jak również nowoczesna terapia endometriozy. Wykonuje specjalistyczne badanie USG endometriozy głębokonaciekającej – sonowaginoskopia.
Więcej o diagnostyce endometriozy w sonowaginografii przeczytasz tutaj.
Dr Małgorzata Radowicka Pomaga też kobietom z zaburzeniami cyklu miesiączkowego oraz zespołem policystycznych jajników.
W swojej praktyce klinicznej lubi również pracować z kobietami ciężarnymi. Dlatego chętnie prowadzi ciąże i wykonuje USG ginekologiczne i USG wczesnej ciąży.
Atutem dr Radowickiej jest empatia i zaangażowanie. Za priorytet uznaje komunikację z pacjentką oraz stworzenie przyjaznej atmosfery w gabinecie.
Więcej o endometriozie przeczytasz tutaj (link).
Dr Małgorzata Radowicka – wykształcenie i doświadczenie
Doktor nauk medycznych Małgorzata Radowicka ukończyła Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywa w Uniwersyteckim Centrum Zdrowia Kobiety i Noworodka przy placu Starynkiewicza w Warszawie. Od lat jest również nauczycielem akademickim w I Klinice Położnictwa i Ginekologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników. Stale rozwija swoje umiejętności i kompetencje zawodowe uczestnicząc w konferencjach zarówno krajowych jak i międzynarodowych.
W 2017 roku doktor Małgorzata Radowicka otworzyła przewód doktorski dotyczący zaburzeń hormonalnych u stewardess, który obroniła w kwietniu 2022 roku.
Więcej o lataniu w ciąży dowiesz się tutaj (link).
Uwielbia podróżować i aktywnie spędzać czas. Od kilkunastu lat gra w tenisa ziemnego. Mama Jaśka i Kuby.