feminature clinic
ginekolog

dr n. med. Małgorzata Radowicka

Doktor nauk medycznych Małgorzata Radowicka ukończyła Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywa w Uniwersyteckim Centrum Zdrowia Kobiety i Noworodka przy placu Starynkiewicza w Warszawie. Od lat jest również nauczycielem akademickim w  I Klinice Położnictwa i Ginekologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Doktor Małgorzata Radowicka zajmuje się profilaktyką, diagnostyką i leczeniem chorób ginekologicznych, dobieraniem bezpiecznej antykoncepcji oraz hormonalnej terapii zastępczej. W obszarze jej szczególnych zainteresowań leży endometrioza, zaburzenia cyklu miesiączkowego oraz zespół policystycznych jajników. W swojej praktyce klinicznej zajmuje się również kobietami ciężarnymi. Wykonuje USG ginekologiczne i USG wczesnej ciąży.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników. Stale rozwija swoje umiejętności i kompetencje zawodowe uczestnicząc w konferencjach zarówno krajowych jak i międzynarodowych.

W 2017 roku doktor Małgorzata Radowicka otworzyła przewód doktorski dotyczący zaburzeń hormonalnych u stewardess, który obroniła w kwietniu 2022 roku.

Atutem pani doktor jest empatia i zaangażowanie. Za priorytet uznaje komunikację z pacjentką oraz stworzenie przyjaznej atmosfery w gabinecie.

Uwielbia podróżować i aktywnie spędzać czas. Od kilkunastu lat gra w tenisa ziemnego. Mama Jaśka i Kuby.

Małgorzata Radowicka - ZnanyLekarz.pl

Moje artykuły w Bazie wiedzy

Pierwsza wizyta u ginekologa

Każda z nas, kobiet, przeżywała kiedyś stres związany z pierwszą wizytą u ginekologa. Od niej zależy bardzo dużo: postrzeganie własnego ciała podejście do życia intymnego

Podziel się wiedzą
Czytaj więcej »