feminature clinic
ginekolog, onkolog

dr Aneta Świetlik

Dr Aneta Świetlik jest absolwentką I Wydziału Lekarskiego Warszawskiej Akademii Medycznej, którą ukończyła z wyróżnieniem.
Jest specjalistką w dziedzinach: Położnictwa i Ginekologii oraz Ginekologii Onkologicznej.

Jest Starszym Asystentem w II Katedrze i Klinice Położnictwa i Ginekologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego przy ul. Karowej. Obecnie kieruje Oddziałem Mikroinwazyjnej Chirurgii Ginekologicznej i dyżuruje w Sali Porodowej. Oprócz wieloletniej pracy w ośrodku klinicznym swoje doświadczenie zawodowe zdobywała również w Centrum Onkologii – Instytut Marii Skłodowskiej Curie w Warszawie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologii Onkologicznej.

W spektrum jej zainteresowań leży przede wszystkim profilaktyka onkologiczna oraz ginekologia operacyjna. Zajmuje się chirurgią małoinwazyjną jak laparoskopia i histeroskopia oraz operacjami nowotworów narządu rodnego kobiety.
W pracy ambulatoryjnej zajmuje się również leczeniem zachowawczym chorób ginekologicznych, antykoncepcją i hormonalną terapią zastępczą.

Ponadto prowadzi ciąże fizjologiczne i z towarzyszącymi patologiami ciąży.

Podczas konsultacji oferuje zakres świadczeń obejmujący: diagnostykę w tym badanie USG, kwalifikacje do zabiegów i operacji, przygotowanie okołooperacyjne oraz kontrolę pooperacyjną pacjentek.

Zawsze stawia na indywidualne podejście do każdej Pacjentki, wysoki standard udzielanych konsultacji oraz odpowiednią, profesjonalną i miłą atmosferę w trakcie wizyt.

Aneta Świetlik - ZnanyLekarz.pl

Moje artykuły w Bazie wiedzy

Pierwsza wizyta u ginekologa

Każda z nas, kobiet, przeżywała kiedyś stres związany z pierwsza wizyta u ginekologa. Od pierwszej wizyty u ginekologa zależy bardzo dużo: postrzeganie własnego ciała podejście

Podziel się wiedzą
Czytaj więcej »

PCOS – fakty i mity

PCOS – czy trądzik lub ciemne owłosienie na ciele oznacza rozwój zespołu policystycznych jajników? Wiele kobiet zgłasza się do lekarza ginekologa z powodu nieustępującego trądziku

Podziel się wiedzą
Czytaj więcej »

Pływanie w ciąży

Pływanie w ciąży to świetny sposób na aktywność, bo odciąża kręgosłup i stawy! Należy jednak zwrócić uwagę na kilka ważnych aspektów pływania w ciąży. Czystość

Podziel się wiedzą
Czytaj więcej »