feminature clinic

Antykoncepcja

Jeśli:

  • planujesz rozpoczęcie współżycia,
  • jesteś aktywna seksualnie i chcesz dobrać najlepszą dla Ciebie metodę,
  • nie jesteś zadowolona z dotychczasowej metody, nasi specjaliści dołożą starań, by znaleźć taką, która spełni oczekiwania.

Jak to robimy?

Analiza
Podczas konsultacji lekarz przeanalizuje indywidualne wskazania i przeciwskazania do poszczególnych metod antykoncepcji
Dopasowanie idealnej metody
Na podstawie Twoich oczekiwań wspólnie ustalicie najlepszą metodę
Bezpieczeństwo
Masz pewność doboru najbezpieczniejszej, pewnej i komfortowej dla Ciebie metody

Dlaczego my?

Indywidualne podejście uwzględniające preferencje pacjentki. Pełna oferta antykoncepcji długotrwałej – wkładki wewnątrzmaciczne hormonalne i niehormonalne, implanty antykoncepcyjne.

Podziel się wiedzą

Potrzebujesz pomocy?

Umów wizytę z jednym z naszych specjalistów.

Feminature to

bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Jest Kluczem do budowy zaufania. W Feminature Clinic chcemy, byś zawsze była świadoma, jakie mą możliwości terapii i jakie skutki może za sobą nieść. Chcemy, byś zawsze była pewna, że nikt nie pominie istotnych dla Twojego zdrowia i życia kwestii.

diagnostyka

Najnowocześniejsze metody diagnostyczne

Medycyna idzie w parze z rozwojem techniki. Wykorzystując wiedzę i najnowsze doniesienia naukowe, mając do pomocy nowoczesny sprzęt diagnostyczny, dążymy do tego, by jak najtrafniej postawić diagnozę i by na możliwie wczesnym etapie wykryć wszystkie nieprawidłowości.

lekarze

Wykwalifikowani profesjonaliści

Kwalifikacje, umiejętności zawodowe, doświadczenie w swojej gałęzi medycyny, stałe zdobywanie wiedzy najnowszymi publikacjami naukowymi są bardzo potrzebne dla osiągnięcia celu Feminature Clinic. Oferując naszą opiekę, dążymy byś czuła i wiedziała, że kobieta może i powinna żyć pełnią życia w zdrowiu i harmonii z naturą.

Kto się Tobą zaopiekuje?

Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów

Pierwsza wizyta u ginekologa

Każda z nas, kobiet, przeżywała kiedyś stres związany z pierwszą wizytą u ginekologa. Od niej zależy bardzo dużo: postrzeganie własnego ciała podejście do życia intymnego

Podziel się wiedzą
Czytaj więcej »

Najczęścięj zadawane pytania

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.