feminature clinic

Antykoncepcja

Jeśli:

  • planujesz rozpoczęcie współżycia,
  • jesteś aktywna seksualnie i chcesz dobrać najlepszą dla Ciebie metodę,
  • nie jesteś zadowolona z dotychczasowej metody, nasi specjaliści dołożą starań, by znaleźć taką, która spełni oczekiwania.

Jak to robimy?

Analiza
Podczas konsultacji lekarz przeanalizuje indywidualne wskazania i przeciwskazania do poszczególnych metod antykoncepcji
Dopasowanie idealnej metody
Na podstawie Twoich oczekiwań wspólnie ustalicie najlepszą metodę
Bezpieczeństwo
Masz pewność doboru najbezpieczniejszej, pewnej i komfortowej dla Ciebie metody

Dlaczego my?

Bo wiemy, jak ważny jest wybór odpowiedniej metody antykoncepcji i że ta decyzja tak naprawdę należy do Ciebie. Naszym zadaniem jest ułatwić Ci jej podjęcie. Przedstawimy Ci wszystkie dostępne rozwiązania, wyjaśnimy, na czym polegają oraz jakie mają wady i zalety.

Oprócz standardowych metod antykoncepcji, mamy dla Ciebie również pełną ofertę antykoncepcji długotrwałej. W naszych gabinetach założysz wkładki wewnątrzmaciczne hormonalne i niehormonalne oraz implanty antykoncepcyjne.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Już dziś zarezerwuj termin wizyty w Feminature Clinic.

 

Potrzebujesz pomocy?

Umów wizytę z jednym z naszych specjalistów.

Feminature to

bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

W Feminature Clinic chcemy, byś zawsze była świadoma, jakie masz możliwości terapii. Wyjaśnimy Ci, na czym polegają badania i metody leczenia oraz jakie skutki mogą ze sobą nieść. Patrzymy na Twój organizm jako na całość, dzięki temu masz pewność, że wybierzemy dla Ciebie bezpieczne i skuteczne rozwiązania.

diagnostyka

Najnowocześniejsze metody diagnostyczne

U nas medycyna idzie w parze z rozwojem techniki. Wykorzystujemy wiedzę i najnowsze doniesienia naukowe. Korzystamy z nowoczesnego sprzętu diagnostycznego, aby jak najtrafniej postawić diagnozę i szybko wykryć wszystkie nieprawidłowości.

lekarze

Wykwalifikowani profesjonaliści

W Feminature Clinic starannie dobieramy naszych specjalistów, bo chcemy byś zawsze była w najlepszych rękach. Nasi lekarze szlifują swoje umiejętności na międzynarodowych szkoleniach, by oferować Ci terapie zgodne z najnowszymi odkryciami naukowymi.Właściwa interpretacja nawet niejednoznacznych objawów pozwoli natychmiast zaproponować Ci odpowiednie leczenie.

Kto się Tobą zaopiekuje?

Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów

Ból miednicy i ból jajników

Bóle w miednicy – problem dotykający wiem kobiet Ból miednicy i bóle lokalizujące się w podbrzuszu są jednymi z najczęstszych konsultacji z jakimi, jako ginekolodzy,

Podziel się wiedzą
Czytaj więcej »

Najczęścięj zadawane pytania

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.