feminature clinic
ginekolog ultrasonografista

dr Adam Raczyński

Dr Raczyński Adam jest specjalistą ginekologii i położnictwa. Prowadzi ciąże i zajmuje się położnictwem.

Dr Adam Raczyński pracuje w Szpitalu Św. Zofii przy ul. Żelaznej w Warszawie. Prowadzi ciąże zarówno fizjologiczne jak i patologiczne. Kieruje też i kwalifikuje do cięć cesarskich, operacji jak i do drobnych zabiegów ginekologicznych, które odbywają się w jego macierzystym szpitalu. Jeśli potrzebujesz usunąć polip szyjki lub jamy macicy – dr Raczyński wykona histeroskopię i usunie te zmiany.

Dr Adam Raczyński wykonuje USG piersi, co dla pacjentek gwarantuje całą kompleksową opiekę na jednej wizycie. Obejmuje ona wywiad lekarski, niezbędne badanie, cytologia, usg ginekologiczne i usg piersi. Dodatkową umiejętnością dr Raczyńskiego jest wykonywanie biopsji gruboigłowych piersi. Ta umiejętność zapewnia kompleksową opiekę dla kobiet z problemami piersi – od badania, poprzez USG aż po biopsję z badaniem histopatologicznym, jeśli jest potrzebna.

Więcej o biopsji gruboigłowej piersi przeczytasz tutaj.

 

Dr Raczyński Adam jest absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (2014). Szkolenie specjalizacyjne z ginekologii odbywał w szpitalu św. Zofii w Warszawie, gdzie nadal pracuje i dyżuruje.

W swojej pracy charakteryzuje się holistycznym spojrzeniem na pacjentkę i jej zdrowotne problemy. Lubi również współpracę z kobietami w ciąży. Dlatego zawsze stara się, by opieka była na najwyższym poziomie merytorycznym jak i w miłej atmosferze. 

Prywatnie mąż i ojciec trójki dzieci (Gabi, Jaś i Hela)

Moje artykuły w Bazie wiedzy

Pierwsza wizyta u ginekologa

Każda z nas, kobiet, przeżywała kiedyś stres związany z pierwsza wizyta u ginekologa. Od pierwszej wizyty u ginekologa zależy bardzo dużo: postrzeganie własnego ciała podejście

Podziel się wiedzą
Czytaj więcej »

Pływanie w ciąży

Pływanie w ciąży to świetny sposób na aktywność, bo odciąża kręgosłup i stawy! Należy jednak zwrócić uwagę na kilka ważnych aspektów pływania w ciąży. Czystość

Podziel się wiedzą
Czytaj więcej »