feminature clinic

Wizyty kontrolne

Jak często odbywać wizytę kontrolną?

Każda kobieta, nawet jeśli czuje się zdrowa, powinna raz w roku zgłosić się na wizytę kontrolną do lekarza ginekologa.

Jak przebiega wizyta?

Wywiad
Lekarz podczas wizyty przeprowadzi dokładną rozmowę, ukierunkowaną na wszelkie niepokojące sygnały oraz udzieli informacji jak na co dzień dbać o siebie by jak najdłużej zachować zdrowie.
Badanie na fotelu ginekologicznym
Następnie przeprowadzi badanie na fotelu ginekologicznym i dokładnie sprawdzi stan Twojego zdrowia.
Dodatkowe badania
Jeśli wyniknie taka potrzeba lekarz zleci dodatkowe badania: cytologię, badanie ultrasonograficzne czy badania z krwi.

Dlaczego warto?

Wiele chorób, w tym nowotworów rozwijają się podstępnie i przez długi czas może pozostawać bezobjawowych. Wykrycie ich we wczesnym stadium, daje szanse na całkowite wyleczenie lub uniknięcie leczenia operacyjnego.

Dlaczego my?

Nasi specjaliści ustalą indywidualny plan opieki i profilaktyki. Wszystkie niezbędne badania wykonamy na miejscu.

Podziel się wiedzą

Potrzebujesz pomocy?

Umów wizytę z jednym z naszych specjalistów.

Feminature to

bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Jest Kluczem do budowy zaufania. W Feminature Clinic chcemy, byś zawsze była świadoma, jakie mą możliwości terapii i jakie skutki może za sobą nieść. Chcemy, byś zawsze była pewna, że nikt nie pominie istotnych dla Twojego zdrowia i życia kwestii.

diagnostyka

Najnowocześniejsze metody diagnostyczne

Medycyna idzie w parze z rozwojem techniki. Wykorzystując wiedzę i najnowsze doniesienia naukowe, mając do pomocy nowoczesny sprzęt diagnostyczny, dążymy do tego, by jak najtrafniej postawić diagnozę i by na możliwie wczesnym etapie wykryć wszystkie nieprawidłowości.

lekarze

Wykwalifikowani profesjonaliści

Kwalifikacje, umiejętności zawodowe, doświadczenie w swojej gałęzi medycyny, stałe zdobywanie wiedzy najnowszymi publikacjami naukowymi są bardzo potrzebne dla osiągnięcia celu Feminature Clinic. Oferując naszą opiekę, dążymy byś czuła i wiedziała, że kobieta może i powinna żyć pełnią życia w zdrowiu i harmonii z naturą.

Kto się Tobą zaopiekuje?

Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów

Pierwsza wizyta u ginekologa

Każda z nas, kobiet, przeżywała kiedyś stres związany z pierwszą wizytą u ginekologa. Od niej zależy bardzo dużo: postrzeganie własnego ciała podejście do życia intymnego

Podziel się wiedzą
Czytaj więcej »

Najczęścięj zadawane pytania

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.