feminature clinic
ginekolog, ultrasonografista

dr Anna Orawiec (Parzyńska)

Dr Anna Orawiec (Parzyńska) jest specjalistką położnictwa i ginekologii, szczególnie zajmuje się opieką nad ciążą i badaniami prenatalnymi.

Dr Anna Parzyńska i jej zainteresowania zawodowe wiążą się głównie z ultrasonografią oraz opieką nad kobietą w ciąży, zarówno fizjologicznej jak i patologicznej. Posiada Certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego, Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników oraz Fetal Medicine Fundation FMF.
Dr Anna Parzyńska wykonuje badania przesiewowe w ciąży I, II i III trymestru ciąży oraz badania ginekologiczne. Zleca również testy DNA płodowego NIPT odpowiednie dla Ciebie.

Zapisując się na USG w ciąży do dr Anny Parzyńskiej pamiętaj o odpowiednim przygotowaniu.

Więcej o przygotowaniu do USG w ciąży przeczytasz tutaj.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o prowadzeniu ciąży przez dr Parzyńską w Feminature Clinic zajrzyj tutaj. 

 

Dlaczego ginekologia jest ciekawa?

Dr Anna Parzyńska mówi, że Ginekologia i Położnictwo to bardzo ciekawa specjalizacja obejmująca rożne aspekty życia kobiety. Podchodzi do problemu każdej pacjentki indywidualnie, zawsze stawiając jej dobro na pierwszym miejscu. Bliskie jest dla niej holistyczne podejście do problemu.
„Uwielbiam prowadzić ciąże – najbardziej pozytywna strona pracy, przynosząca mnóstwo radości i satysfakcji. Chętnie doradzę rownież Tym, które jeszcze nie myślą o macierzyństwie, nad wyborem odpowiedniej metody antykoncepcji ”

 

Dr Anna Parzyńska – doświadczenie zawodowe

Umiejętności zawodowe zdobywała w Klinice Położnictwa i Perinatologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.
Aktualnie pracuje w Pododdziale Medycyny Płodowej oraz w Poradni Badań Prenatalnych w Szpitalu Bielańskim w Warszawie. Prowadzi także kursy dla lekarzy specjalizujących się w dziedzinie położnictwa i ginekologii w CMKP. Jest też trenerem w trakcie kursów ultrasonograficznych dla lekarzy.

Poza aktywnością stricte zawodową dr Parzyńska aktywnie działa na rzecz Kobiet apelując o szacunek dla każdej decyzji. Staje po stronie nieoceniania bez względu na światopogląd i ideologię, które wyznaję. Współpracuje też z Federacją na Rzecz Kobiet i Planowania Rodziny, prowadzi webinary edukacyjne.

Prywatnie jest fanką zdrowego stylu życia i spędzania czasu! Jest aktywną joginką i uwielbia taniec.

Możesz poznać ją bliżej śledząc jej profil na Instagramie @doctorashtanga

https://www.instagram.com/doctorashtanga/?hl=pl

Moje artykuły w Bazie wiedzy

Ból miednicy i ból jajników

Bóle w miednicy – problem dotykający wiem kobiet Ból miednicy i bóle lokalizujące się w podbrzuszu są jednymi z najczęstszych konsultacji z jakimi, jako ginekolodzy,

Podziel się wiedzą
Czytaj więcej »

Endometrioza – co warto wiedzieć?

Endometrioza – wszystko co powinnaś wiedzieć o chorobie  Dlaczego się choruje na endometriozę? Endometrioza jest przewlekłą chorobą polegającą na występowaniu nabłonka z jamy macicy w

Podziel się wiedzą
Czytaj więcej »

USG endometriozy – sonowaginografia

USG endometriozy – specjalistyczna sonowaginografia w Feminature Clinic Endometrioza jest chorobą przewlekłą, dotykającą 10% kobiet w wieku rozrodczym, 2-5% młodocianych oraz 3-6% kobiet w wieku

Podziel się wiedzą
Czytaj więcej »