feminature clinic
ginekolog, ginekologia estetyczna

dr n. med. Aleksandra Saletra – Bielińska

Dr n. med. Aleksandra Saletra-Bielińska jest lekarzem specjalistą położnictwa i ginekologii.

Dr Aleksandra Saletra-Bielińska interesuję się tematyką ginekologii estetycznej. Ukończyła szkolenie z Ginekologii Estetycznej i Labioplastyki. Wykonuje wszystkie zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej, bo uważa, że znacznie poprawia to funkcjonowanie pacjentek, zarówno w sferze psychologicznej jak i seksualnej. 

Więcej o ginekologii estetycznej w Feminature Clinic przeczytasz tutaj. 

W Feminature Clinic dr Aleksandra Saletra-Bielińśka bardzo lubi też współpracę z pacjentkami w ciąży. Prowadzi ciąże, zawsze starając się nawiązać dobra relację z kobietami i ich rodziną. Prowadzi ciąże bliźniacze i interesuje się tematyką ciąż wielopłodowych. Prócz konsultacji ciążowych przeprowadza też poradnictwo ginekologiczne. Wykonuje badania USG oraz cytologię i posiewy z dróg rodnych.

Należy podkreślić, ze szczególnie dr Saletra-Bielińska specjalizuje się w przeprowadzaniu zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej.

Wykształcenie i doświadczenie

Dr Aleksandra Saletra-Bielińska pracuje w Uniwersyteckim Centrum Zdrowia Kobiety i Noworodka WUM przy placu Starynkiewicza w Warszawie. Ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny.

Pani Doktor ukończyła studia doktoranckie w I Katedrze i Klinice Położnictwa i Ginekologii WUM. W ramach swojej pracy naukowej zajmuje się przede wszystkim tematyką ciąż wielopłodowych.

Z powodzeniem obroniła tytuł doktora nauk medycznych w lutym 2022 roku. Należy też do Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników PTGiP.

Nieustannie dba o swój rozwój zawodowy. Dlatego też regularnie uczestniczy w szkoleniach i konferencjach – tak polskich jak i zagranicznych.

 

Moje artykuły w Bazie wiedzy

Ból miednicy i ból jajników

Bóle w miednicy – problem dotykający wiem kobiet Ból miednicy i bóle lokalizujące się w podbrzuszu są jednymi z najczęstszych konsultacji z jakimi, jako ginekolodzy,

Podziel się wiedzą
Czytaj więcej »

Endometrioza – co warto wiedzieć?

Endometrioza – wszystko co powinnaś wiedzieć o chorobie  Dlaczego się choruje na endometriozę? Endometrioza jest przewlekłą chorobą polegającą na występowaniu nabłonka z jamy macicy w

Podziel się wiedzą
Czytaj więcej »

USG endometriozy – sonowaginografia

USG endometriozy – specjalistyczna sonowaginografia w Feminature Clinic Endometrioza jest chorobą przewlekłą, dotykającą 10% kobiet w wieku rozrodczym, 2-5% młodocianych oraz 3-6% kobiet w wieku

Podziel się wiedzą
Czytaj więcej »