feminature clinic
ginekolog

dr n. med. Agnieszka Dobrowolska-Redo

Dr Agnieszka Dobrowolska-Redo jest specjalistką położnictwa i ginekologii. W codziennej praktyce zajmuje się przede wszystkim prowadzeniem ciąż fizjologicznych oraz ciąż wysokiego ryzyka.

Dr Agnieszka Dobrowolska – Redo od wielu lat pasjonuje się okresem ciąży i postępowaniem z kobieta ciężarnymi, szczególnie z chorobami towarzyszącymi ciąży. Dlatego też Nadciśnienie ciążowe, preeklampsja, cukrzyca ciążowa, hipotrofia płodowa to tylko niektóre z chorób w ciąży, jakimi zajmuje się dr Agnieszko Dobrowolska-Redo.

W ginekologii stawia nacisk na profilaktykę onkologiczną. Wykonuje również badania ginekologiczne, cytologię, posiewy z dróg rodnych i USG ginekologiczne. Prowadzi też poradnictwo prekoncepcyjne i antykoncepcyjne.

Wykonuje także zabiegi ginekologiczne przy użyciu technik małoinwazyjnych takie jak histeroskopia.

Więcej o prowadzeniu ciąży dowiesz się tutaj.

Dr Agnieszka Dobrowolska – doświadczenie zawodowe

Dr Agnieszka Dobrowolska – Redo ukończyła studia na Wydziale Lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i od
2009 związana jest zawodowo ze Szpitalem Klinicznym przy ul. Karowej.

W 2020 roku obroniła pracę doktorską uzyskując tytuł doktora nauk medycznych i nauk o zdrowiu.
Od wielu lat jest nauczycielem akademickim studentów Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w zakresie ginekologii i położnictwa. Prowadzi tam wykłady i seminaria z wielu aspektów ginekologii i położnictwa,  szczególnie zajmuje się tematyką ciąży.

Jest współautorką wielu prac naukowych oraz rozdziałów w książkach medycznych dotyczących położnictwa i ginekologii. Stale poszerza swoją wiedzę, uczestnicząc w konferencjach i kursach specjalistycznych, zarówno krajowych, jak i międzynarodowych.

 

Pacjentki uwielbiają ją za jej bardzo pozytywne nastawienie, uśmiech i duże wsparcie udzielane przez fachowego specjalistę.

Zapraszamy do Pani dr Dobrowolskiej – Redo szczególnie na prowadzenie ciąży i opiekę w tym ważnym momencie życia dla każdej kobiety.

 

Moje artykuły w Bazie wiedzy

Ból miednicy i ból jajników

Bóle w miednicy – problem dotykający wiem kobiet Ból miednicy i bóle lokalizujące się w podbrzuszu są jednymi z najczęstszych konsultacji z jakimi, jako ginekolodzy,

Podziel się wiedzą
Czytaj więcej »

Endometrioza – co warto wiedzieć?

Endometrioza – wszystko co powinnaś wiedzieć o chorobie  Dlaczego się choruje na endometriozę? Endometrioza jest przewlekłą chorobą polegającą na występowaniu nabłonka z jamy macicy w

Podziel się wiedzą
Czytaj więcej »

USG endometriozy – sonowaginografia

USG endometriozy – specjalistyczna sonowaginografia w Feminature Clinic Endometrioza jest chorobą przewlekłą, dotykającą 10% kobiet w wieku rozrodczym, 2-5% młodocianych oraz 3-6% kobiet w wieku

Podziel się wiedzą
Czytaj więcej »