feminature clinic
ortopeda, traumatolog

dr Przemysław Moskal

Doktor Przemysław Moskal jest absolwentem II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał odbywając staże i szkolenia w czołowych polskich Klinikach. Specjalizację odbywał w Klinice Ortopedii i Traumatologii WUM w Mazowieckim Szpitalu Bródnowskim, prowadzonym przez ówczesnego wojewódzkiego konsultanta w dziedzinie ortopedii i traumatologii – prof. Jarosława Deszczyńskiego.

Wieloletnia praca pod okiem czołowych w swych dziedzinach specjalistów pozwoliła mu nabyć niezbędną wiedzę i doświadczenie w zakresie leczenia chorób przewlekłych/zwyrodnieniowych jak i przypadków ostrourazowych. Szczególnie dobrze odnajduje się w leczeniu ostrych urazów i odpowiednim prowadzeniu pacjenta w okresie powrotu do pełni sprawności.

Swoją wiedzę i umiejętności poszerzał poza miejscem pracy, uczestnicząc w konferencjach naukowych i szkoleniach praktycznych jak AO Trauma Course Advanced o charakterze międzynarodowym, a organizowany przez AO Trauma Foundation, skupiającą wytyczne leczenia zabiegowego i niezabiegowego w ortopedii, będące konsensusem i złotym standardem postępowania dla ortopedów i traumatologów na całym świecie.

Jego główny obszar zainteresowań zawodowych to szeroko rozumiana traumatologia narządu ruchu dorosłych, choroby stawów biodrowego i kolanowego.

W Feminature Clinic jego wiedza, doświadczenie i zmysł diagnostyczny z pewnościa zaprocentuje u kobiet ciężarnych zmagających się z przeciążeniowymi urazami i dolegliwościami bólowymi układu kostno-szkieletowego.

Prywatnie pasjonuje się sportem, grami logiczno-strategicznymi i ekonomią.

Dr Przemysław Moskal jest polecanym konsultantem w zakresie ortopedii u pacjentek Feminature Clinic.

Moje artykuły w Bazie wiedzy

Pierwsza wizyta u ginekologa

Każda z nas, kobiet, przeżywała kiedyś stres związany z pierwsza wizyta u ginekologa. Od pierwszej wizyty u ginekologa zależy bardzo dużo: postrzeganie własnego ciała podejście

Podziel się wiedzą
Czytaj więcej »

PCOS – fakty i mity

PCOS – czy trądzik lub ciemne owłosienie na ciele oznacza rozwój zespołu policystycznych jajników? Wiele kobiet zgłasza się do lekarza ginekologa z powodu nieustępującego trądziku

Podziel się wiedzą
Czytaj więcej »

Pływanie w ciąży

Pływanie w ciąży to świetny sposób na aktywność, bo odciąża kręgosłup i stawy! Należy jednak zwrócić uwagę na kilka ważnych aspektów pływania w ciąży. Czystość

Podziel się wiedzą
Czytaj więcej »