feminature clinic
ortopeda, traumatolog

dr Przemysław Moskal

Dr Przemysław Moskal jest specjalistą ortopedii i traumatologii.

Dr Przemysław Moskal swoim głównym obszarem zainteresowań określa traumatologię narządu ruchu dorosłych, czyli urazy. Ponadto też  leczy choroby stawów biodrowego i kolanowego.

Wieloletnia praca pod okiem czołowych w swych dziedzinach specjalistów pozwoliła mu nabyć niezbędną wiedzę i doświadczenie w zakresie leczenia chorób przewlekłych/zwyrodnieniowych jak i przypadków ostrourazowych. Szczególnie dobrze odnajduje się w leczeniu ostrych urazów i odpowiednim prowadzeniu pacjenta w okresie powrotu do pełni sprawności.

Więcej o traumatologii przeczytasz tutaj (link). 

W Feminature Clinic jego wiedza, doświadczenie i zmysł diagnostyczny z pewnością zaprocentuje u kobiet ciężarnych. Zwłaszcza tych zmagających się z przeciążeniowymi urazami i dolegliwościami bólowymi układu kostno-szkieletowego. Dr Przemysław Moskal jest polecanym konsultantem w zakresie ortopedii u pacjentek Feminature Clinic.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ortopedii, chorobach kręgosłupa, zwyrodnieniach stawów – zajrzyj tutaj.

Jeśli chcesz prowadzić swoją ciążę ze specjalistami polecanymi przez dr Moskala w Feminature Clinic zapisz się już dziś.

Rutynową kontrolę ginekologiczną przeprowadzonym przez wyjątkowych profesjonalistów w zakresie ginekologii i położnictwa i radiologii również przeprowadzisz w Feminature Clinic.

Radiologiem specjalizującym się w USG ortopedycznym stawów, więzadeł i kości w Feminature Clinic jest dr Krzysztof Piłat. 

Dr Przemysław Moskal swoje doświadczenie zawodowe zdobywał odbywając staże i szkolenia w czołowych polskich Klinikach. Specjalizację odbywał w Klinice Ortopedii i Traumatologii WUM w Mazowieckim Szpitalu Bródnowskim.  Jest absolwentem II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Swoją wiedzę i umiejętności poszerzał poza miejscem pracy, uczestnicząc w konferencjach naukowych i szkoleniach praktycznych jak AO Trauma Course Advanced o charakterze międzynarodowym, a organizowany przez AO Trauma Foundation.  Organizacja ta skupia wytyczne leczenia zabiegowego i niezabiegowego w ortopedii, będące konsensusem i złotym standardem postępowania dla ortopedów i traumatologów na całym świecie. Dlatego też dr Moskal zawsze próbuje być w zgodzie z nowymi trendami leczenia choroby stawów i kości.

 

Prywatnie pasjonuje się sportem, grami logiczno-strategicznymi i ekonomią.

 

Moje artykuły w Bazie wiedzy

Ból miednicy i ból jajników

Bóle w miednicy – problem dotykający wiem kobiet Ból miednicy i bóle lokalizujące się w podbrzuszu są jednymi z najczęstszych konsultacji z jakimi, jako ginekolodzy,

Podziel się wiedzą
Czytaj więcej »

Endometrioza – co warto wiedzieć?

Endometrioza – wszystko co powinnaś wiedzieć o chorobie  Dlaczego się choruje na endometriozę? Endometrioza jest przewlekłą chorobą polegającą na występowaniu nabłonka z jamy macicy w

Podziel się wiedzą
Czytaj więcej »

USG endometriozy – sonowaginografia

USG endometriozy – specjalistyczna sonowaginografia w Feminature Clinic Endometrioza jest chorobą przewlekłą, dotykającą 10% kobiet w wieku rozrodczym, 2-5% młodocianych oraz 3-6% kobiet w wieku

Podziel się wiedzą
Czytaj więcej »