feminature clinic
radiolog, ultrasonografista

dr Krzysztof Piłat

Dr Krzysztof Piłat jest specjalistą radiologii i diagnostyki obrazowej.

Dr Krzysztof Piłat specjalizuje się w diagnostyce ultrasonograficznej zarówno tkanek miękkich (piersi, tarczycy, jamy brzusznej, węzłów chłonnych i innych) jak i z zamiłowania w ultrasonografii ortopedycznej.

W Feminature Clinic wykonuje pełen zakres badań radiologicznych i USG. Możesz zapoznać się z nimi i ich cenami w naszej Ofercie w zakładce Ultrasonografia (link).

W gabinecie zawsze przeprowadza badania według przyjętych standardów badań. Na ile jest to możliwe zawsze stara się przekazywać pacjentom informacje na bieżąco podczas badania. Opowiada o nim, pokazuje oglądane w USG struktury i wyjaśnia zawiłości związane z patologiami tych narządów. Na koniec przygotowuje opis badania USG i wręcza go wraz z pełną dokumentacją zdjęciową. Pacjenci Feminature Clinic bardzo dobrze oceniają prace Pana Doktora i jego profesjonalizm.

Dr Krzysztof Piłat jest absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Szkolenie specjalizacyjne odbywał w Zakładzie Radiologii Klinicznej Szpitala Dzieciątka Jezus w Warszawie. Jest również wykładowcą akademickim w Mazowieckiej Platformie Edukacyjnej, zajmującej się szerzeniem wiedzy radiologicznej.

Doktor Piłat jest uczestnikiem szkoleń organizowanych w Polsce jak i za granicą. To członek Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego, Europejskiego Towarzystwa Radiologicznego, sekcji Mięśniowo-Szkieletowej European Society of Radiologists.
Posiada również certyfikaty umiejętności wykonywania badań USG nadawane przez Polskie Towarzystwo Radiologiczne.

Więcej o samych badaniach USG przeczytaj w Strefie Ultrasonografii Feminature Clinic (link).

Moje artykuły w Bazie wiedzy

Ból miednicy i ból jajników

Bóle w miednicy – problem dotykający wiem kobiet Ból miednicy i bóle lokalizujące się w podbrzuszu są jednymi z najczęstszych konsultacji z jakimi, jako ginekolodzy,

Podziel się wiedzą
Czytaj więcej »

Endometrioza – co warto wiedzieć?

Endometrioza – wszystko co powinnaś wiedzieć o chorobie  Dlaczego się choruje na endometriozę? Endometrioza jest przewlekłą chorobą polegającą na występowaniu nabłonka z jamy macicy w

Podziel się wiedzą
Czytaj więcej »

USG endometriozy – sonowaginografia

USG endometriozy – specjalistyczna sonowaginografia w Feminature Clinic Endometrioza jest chorobą przewlekłą, dotykającą 10% kobiet w wieku rozrodczym, 2-5% młodocianych oraz 3-6% kobiet w wieku

Podziel się wiedzą
Czytaj więcej »