feminature clinic
radiolog, ultrasonografista

dr Krzysztof Piłat

Doktor Krzysztof Piłat jest specjalistą  radiologii i diagnostyki obrazowej. Specjalizuje się w diagnostyce ultrasonograficznej zarówno tkanek miękkich (piersi, tarczycy, jamy brzusznej, węzłów chłonnych i innych) jak i z zamiłowania w ultrasonografii ortopedycznej.

Jest absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Szkolenie specjalizacyjne odbywał w Zakładzie Radiologii Klinicznej Szpitala Dzieciątka Jezus w Warszawie. Jest wykładowcą w Mazowieckiej Platformie Edukacyjnej, zajmującej się szerzeniem wiedzy radiologicznej.

Doktor Piłat jest uczestnikiem szkoleń organizowanych w Polsce jak i za granicą. To członek Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego, Europejskiego Towarzystwa Radiologicznego, sekcji Mięśniowo-Szkieletowej European Society of Radiologists.
Posiada certyfikaty umiejętności wykonywania badań USG nadawane przez Polskie Towarzystwo Radiologiczne.

Krzysztof Piłat - ZnanyLekarz.pl

Moje artykuły w Bazie wiedzy

Traumatologia

Złamania Podstawowa kwestia – czy potrzebna jest operacja? Leczenie operacyjne to nie zawsze najlepsze rozwiązanie, operacja nie przyspiesza gojenia ani nie gwarantuje zrostu kości. W

Podziel się wiedzą
Czytaj więcej »

Ortopedia

Choroby kręgosłupa – Zasadnicze pytanie – co stanowi przyczynę bólu? Ok. 97% przypadków bólu kręgosłupa nie wymaga interwencji zabiegowej. Zmiany zwyrodnieniowe, dyskopatia, a może zaburzenia

Podziel się wiedzą
Czytaj więcej »