feminature clinic
ginekolog

dr n. med. Katarzyna Suchta

Dr n. med. Katarzyna Suchta to absolwentka I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Wydziału Psychologii Uniwersytetu SWPS w Warszawie.

Jest Starszym Asystentem w Klinice Endokrynologii Ginekologicznej Szpitala Klinicznego im. ks. Anny Mazowieckiej w Warszawie przy ul. Karowej. Ponadto jest wykładowcą akademicki Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w dziedzinie endokrynologii ginekologicznej.
Zajmuje się diagnostyką ginekologiczno-endokrynologiczną oraz leczeniem chorób z tej dziedziny oraz leczeniem niepłodności. Prowadzi ciąże fizjologiczne i patologiczne.  Wykonuje USG ginekologiczne oraz USG ciąży (oprócz USG referencyjnych).
W obszarze jej zawodowych zainteresowań w szczególności znajdują się:
– zespół policystycznych jajników
– zaburzenia cyklu miesiączkowego
– niepłodność partnerska
– problemy ze współżyciem (np. bolesne współżycie)
– seksuologia
– aspekty psychologiczne chorób ginekologicznych i ginekologiczno-endokrynologicznych
– wulwodynia (bolesność sromu)
Ukończyła 2-letnie podyplomowe szkolenie z seksuologii w ramach Szkoły Terapii Seksualnej w Centrum Terapii Lew-Starowicz, a także warsztaty dt. bólu sromu / wulwodynii organizowane we współpracy z dr Ewą Baszak-Radomańską (ginekologiem-położnikiem, seksuologiem) pod patronatem prof. Marka Jantosa (Australia) i jest lekarzem specjalizującym się w rozpoznawaniu i leczeniu wulwodynii w województwie mazowieckim.
Katarzyna Suchta - ZnanyLekarz.pl

Moje artykuły w Bazie wiedzy