feminature clinic

Świadczymy kompleksowe usługi,
aby zapewnić Tobie jeszcze lepszą opiekę.

Flebologia

Odczuwasz stale, że Twoje nogi są ciężkie? Masz wrażenie, że wraz z trwaniem dnia puchną? Przez skórę zaczęły prześwitywać siatki naczyń i tak zwane pajączki? Diagnostyką takich dolegliwości zajmuje się flebologia.

Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

W Feminature Clinic opieramy się na najnowszych wytycznych światowych w dziedzinie ortopedii i traumatologii, co gwarantuje Ci wykonanie tylko niezbędnych badań dla potrzeb ustalenia prawidłowego rozpoznania.

Kardiologia

Zapewnimy Ci nowoczesną i prawidłową diagnostykę dolegliwości, jak i również diagnostykę nadciśnienia tętniczego czy bólów w klatce piersiowej.

Fizjoterapia uroginekologiczna

Zajmiemy się Tobą w każdym momencie Twojego życia. W wielu zaburzeniach bardzo często udaje się unikać interwencji chirurgicznej lub farmakoterapii, a odpowiednia fizjoterapia pozwala Ci całkowicie naturalnie wracać do pełni sprawności lub zabezpieczać się przed utworzeniem patologii w przyszłości.

Zobacz naszą bazę wiedzy

Fizjoterapia w endometriozie

Fizjoterapia w endometriozie Do gabinetu fizjoterapeuty uroginekologicznego coraz częściej zgłaszają się pacjentki ze zdiagnozowaną endometriozą. Szacuje się, że wymieniona jednostka chorobowa dosięga już 10-15% kobiet.

Czytaj więcej »

Ortopedia

Choroby kręgosłupa – Zasadnicze pytanie – co stanowi przyczynę bólu? Ok. 97% przypadków bólu kręgosłupa nie wymaga interwencji zabiegowej. Zmiany zwyrodnieniowe, dyskopatia, a może zaburzenia

Czytaj więcej »

Leczenie przeciwkrzepliwe

Leki przeciwzakrzepowe Leczenie przeciwkrzepliwe oznacza stosowanie leków upośledzających naturalne mechanizmy krzepnięcia krwi. Leki przeciwzakrzepowe działają w ten sposób, że zmniejszają ryzyko tworzenia skrzepów krwi w

Czytaj więcej »