feminature clinic
radiolog, ultrasonografista

dr Katarzyna Cholewińska (Słoboda)

Dr Katarzyna Cholewińska (Słoboda) jest absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie jest w trakcie szkolenia specjalizacyjnego z Radiologii i Diagnostyki Obrazowej w Centrum Onkologii Instytut im. Marie Skłodowskiej-Curie w Warszawie.

Posiada Certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego. Ukończyła również studia podyplomowe z Medycyny Estetycznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

Jest członkiem European Society of Radiology oraz Radiological Society of North America.

Swoje zainteresowania zawodowe skupia głownie na diagnostyce gruczołu piersiowego. Jak sama przyznaje, niezbędnym elementem jej etyki zawodowej jest dbałość o szczegóły, by każda pacjentka była dokładnie poinformowana o przebiegu i wyniku badania i dzięki temu czuła cie bezpieczniej. Kobiety przychodzą do niej po pomoc i profesjonalną opiekę i jako kobieta czuje się w obowiązku jej udzielić.

Prywatnie pasjonuje się dalekimi podróżami i poznawaniem innych kultur.

Katarzyna Słoboda - ZnanyLekarz.pl

Moje artykuły w Bazie wiedzy

Pierwsza wizyta u ginekologa

Każda z nas, kobiet, przeżywała kiedyś stres związany z pierwszą wizytą u ginekologa. Od niej zależy bardzo dużo: postrzeganie własnego ciała podejście do życia intymnego

Podziel się wiedzą
Czytaj więcej »

Pływanie w ciąży

Pływanie w ciąży to świetny sposób na aktywność, bo odciąża kręgosłup i stawy! Należy jednak zwrócić uwagę na kilka ważnych aspektów: Czystość wody w basenie,

Podziel się wiedzą
Czytaj więcej »