feminature clinic
radiolog, ultrasonografista

dr Katarzyna Cholewińska (Słoboda)

Dr Katarzyna Cholewińska (Słoboda) jest specjalistką Radiologii i Diagnostyki Obrazowej.

Dr Katarzyna Cholewińska swoje zainteresowania zawodowe skupia głownie na diagnostyce gruczołu piersiowego. Jak sama przyznaje, niezbędnym elementem jej etyki zawodowej jest dbałość o szczegóły. Chce, by każda pacjentka była dokładnie poinformowana o przebiegu i wyniku badania i dzięki temu czuła się bezpieczniej. W końcu kobiety przychodzą do niej po pomoc i profesjonalną opiekę i jako kobieta czuje się w obowiązku jej udzielić. Dr Cholewińska od wielu lat wykonuje badania ultrasonograficzne, szczególnie skupia się na badaniach USG piersi.

W Feminature Clinic wykonuje badania USG piersi, USG jamy brzusznej, USG tarczycy oraz USG innych narządów. Pacjenci zawsze cenią ją za bardzo dużą dokładność i dobry kontakt podczas przeprowadzania badań. 

Więcej o badaniach USG możesz przeczytaj w Strefie Ultrasonografii Feminature Clinic (link).

Wykształcenie i doświadczenie

Dr Katarzyna Cholewińska jest absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Szkolenie specjalizacyjne z Radiologii i Diagnostyki Obrazowej ukończyła w Centrum Onkologii Instytut im. Marie Skłodowskiej-Curie w Warszawie. Dalej jest związana z tą jednostką. Ponadto kieruje Zakładem Diagnostyki Obrazowej i Radiologii Interwencyjnej w Mazowieckim Szpitalu Specjalistycznym w Radomiu.

Posiada Certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego. Ukończyła również studia podyplomowe z Medycyny Estetycznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Jest też członkiem European Society of Radiology oraz Radiological Society of North America.

Prywatnie pasjonuje się dalekimi podróżami i poznawaniem innych kultur.

Moje artykuły w Bazie wiedzy

Pierwsza wizyta u ginekologa

Każda z nas, kobiet, przeżywała kiedyś stres związany z pierwsza wizyta u ginekologa. Od pierwszej wizyty u ginekologa zależy bardzo dużo: postrzeganie własnego ciała podejście

Podziel się wiedzą
Czytaj więcej »

Pływanie w ciąży

Pływanie w ciąży to świetny sposób na aktywność, bo odciąża kręgosłup i stawy! Należy jednak zwrócić uwagę na kilka ważnych aspektów pływania w ciąży. Czystość

Podziel się wiedzą
Czytaj więcej »