feminature clinic
androlog, urolog

dr Maciej Łuba

Dr Maciej Łuba to specjalista urologii, FEBU (Fellow of the European Board of Urology).
Dr Łuba to androlog kliniczny (Certyfikat Polskiego Towarzystwa Andrologicznego).

Zajmuje się mężczyznami z szeroko pojętymi problemami andrologicznymi. Dr Maciej Łuba pomaga pacjentom z niepłodnością jako androlog. Przeprowadza konsultacje andrologiczne, w ramach których przeprowadza badanie jąder oraz USG jąder, jeśli będzie potrzebne. Kieruje też na niezbędne badania hormonalne lub genetyczne, gdy u pacjenta zajdzie taka potrzeba.

Współtworzył z dr Drobniakiem pakiet badań dla niepłodności korzystniejszy cenowo niż w innych miejscach – szczegóły w ofercie w zakładce pakiety badań laboratoryjnych (link). 

Celem, który przyświeca mu w pracy zawodowej jest zawsze doprowadzenie pary do posiadania dziecka. W tym celu zawsze stara się odejść holistycznie do problemów pacjenta. Dlatego współpracuje z najlepszymi ginekologami w Feminature Clinic prowadzącymi pary z niepłodnością. Razem z ginekologiem, który pomaga kobiecie tworzą zgrany duet skuteczny w działaniu dla potrzebującej pary.

Więcej o niepłodności – diagnostyce i leczeniu przeczytaj tutaj. 

Wykształcenie i doświadczenie

Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Od 2016 roku pracuje w Oddziale Urologii i Urologii Onkologicznej Szpitala Praskiego w Warszawie. Swoją wiedzę zdobywał też  zarówno w kraju jak i za granicą. Między innymi w 2019r. odbył staż w Klinice Urologii Wiedeńskiego Uniwersytetu Medycznego.

Dr Maciej Łuba androlog to członek Polskiego Towarzystwa Urologicznego, Europejskiego Towarzystwa Urologicznego, Polskiego Towarzystwa Andrologicznego oraz Europejskiej Akademii Andrologii.

Do jego głównych zainteresowań należą: leczenie niepłodności męskiej, nowotwory nerek, kamica
układu moczowego.

Moje artykuły w Bazie wiedzy

Ból miednicy i ból jajników

Bóle w miednicy – problem dotykający wiem kobiet Ból miednicy i bóle lokalizujące się w podbrzuszu są jednymi z najczęstszych konsultacji z jakimi, jako ginekolodzy,

Podziel się wiedzą
Czytaj więcej »

Endometrioza – co warto wiedzieć?

Endometrioza – wszystko co powinnaś wiedzieć o chorobie  Dlaczego się choruje na endometriozę? Endometrioza jest przewlekłą chorobą polegającą na występowaniu nabłonka z jamy macicy w

Podziel się wiedzą
Czytaj więcej »

USG endometriozy – sonowaginografia

USG endometriozy – specjalistyczna sonowaginografia w Feminature Clinic Endometrioza jest chorobą przewlekłą, dotykającą 10% kobiet w wieku rozrodczym, 2-5% młodocianych oraz 3-6% kobiet w wieku

Podziel się wiedzą
Czytaj więcej »