feminature clinic
chirurg onkolog, proktolog

dr Piotr Góralski

Dr Piotr Góralski jest specjalistą chirurgii ogólnej i onkologicznej.

Dr Piotr Góralski pracuje w Centrum Onkologii, gdzie zajmuje się diagnostyką i leczeniem nowotworów tarczycy. Jako jeden z nielicznych chirurgów w Polsce wykonuję innowacyjną operację tarczycy przez przedsionek jamy ustnej (TOETVA). Jako ekspert w dziedzinie chorób tarczycy dr Góralski wykonuje też nowoczesne zabiegi termoablacji guzów tarczycy (RFA i LTA). Jest to doskonała opcja dla pacjentek, które nie chcą mieć usuniętej operacyjnie tarczycy. Szczególnie w sytuacji, gdy zmiany / guzy tarczycy są łagodne i można uratować tarczycę przed operacją. Jeśli masz wątpliwości czy jest to możliwe w Twoim przypadku umów się na wizytę do dr Góralskiego. W przejrzysty i prosty sposób Pan Doktor wytłumaczy Ci jak wygląda zabieg i czy w danej sytuacji jest to dla Ciebie najlepsza opcja. Dr Piotr Góralski jest bardzo ceniony w środowisku za swoje umiejętności operacyjne oraz za bardzo dobry kontakt z pacjentami.

Więcej o chorobach tarczycy przeczytasz tutaj.

Ponadto dr Piotr Góralski  interesuje się rozwiązaniami małoinwazyjnymi w proktologii i chirurgii ogólnej. Wykonuje zabiegi proktologiczne. Jest także endoskopistą w zakresie górnego i dolnego odcinka przewodu pokarmowego co oznacza, że wykonuje badanie gastroskopia i kolonoskopia. Dr Góralski uczestniczył w licznych kursów endoskopowych i endoskopii zabiegowej i wykonuje te badania i zabiegi w swojej praktyce klinicznej.

W trakcie swojego kształcenia zawodowego pracował w Katedrze i Klinice Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Transplantacyjnego i Towarzystwa Chirurgów Polskich.

Hobby: Żeglarstwo, sporty motocyklowe, pływanie, narciarstwo zjazdowe

Moje artykuły w Bazie wiedzy

Pierwsza wizyta u ginekologa

Każda z nas, kobiet, przeżywała kiedyś stres związany z pierwsza wizyta u ginekologa. Od pierwszej wizyty u ginekologa zależy bardzo dużo: postrzeganie własnego ciała podejście

Podziel się wiedzą
Czytaj więcej »

Pływanie w ciąży

Pływanie w ciąży to świetny sposób na aktywność, bo odciąża kręgosłup i stawy! Należy jednak zwrócić uwagę na kilka ważnych aspektów pływania w ciąży. Czystość

Podziel się wiedzą
Czytaj więcej »