feminature clinic

Kardiologia

Kardiologia w ginekologii i położnictwie

W życiu każdej kobiety, w wielu sytuacjach pojawiają się odczucia kołatania serca, dyskomfortu w klatce piersiowej i inne niepokojące dolegliwości. Dlatego kardiologia i lekarz kardiolog towarzyszą kobietom w różnym wieku i stanie zdrowia.
I tak na przykład charakter napadowych kołatań serca u młodej dziewczyny może wskazywać na zgoła inną diagnozę niż podobne dolegliwości stwierdzane u kobiety w okresie okołomenopauzalnym albo na późniejszych etapach życia.

Konsultacja kardiologiczną nierzadko jest potrzebna kobietom w okresie przed planowaną ciążą. Opieka prekoncepcyjna u pacjentek z kołataniami serca powinna obejmować próbę wyjaśnienia charakteru dolegliwości i ewentualnego leczenia inwazyjnego przed zajściem w ciążę, kiedy wykonanie ablacji lub intensywne leczenie antyarytmiczne jest bardzo problematyczne.

Więcej o arytmii i zagrożeniach z nią związanych przeczytasz tutaj.

W Feminature Clinic zapewniamy nowoczesną opiekę kardiologiczną, prawidłową diagnostykę takich dolegliwości, jak również diagnostykę nadciśnienia tętniczego czy bólów w klatce piersiowej. Doświadczenie i wiedza naszego specjalisty pozwali na postawienie celnej diagnozy i włączenie odpowiedniego leczenia: farmakologicznego lub, jeżeli zajdzie taka potrzeba, kwalifikacji do leczenia zabiegowego.

Więcej o migotaniu przedsionków przeczytasz tutaj. 

Więcej o tachykardii przeczytasz tutaj.

Więcej o lekach przeciwzakrzepowych przeczytasz tutaj.

Więcej o ablacji przeczytasz tutaj.

 

Potrzebujesz pomocy?

Umów wizytę z jednym z naszych specjalistów.

Feminature to

bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

W Feminature Clinic chcemy, byś zawsze była świadoma, jakie masz możliwości terapii. Wyjaśnimy Ci, na czym polegają badania i metody leczenia oraz jakie skutki mogą ze sobą nieść. Patrzymy na Twój organizm jako na całość, dzięki temu masz pewność, że wybierzemy dla Ciebie bezpieczne i skuteczne rozwiązania.

diagnostyka

Najnowocześniejsze metody diagnostyczne

U nas medycyna idzie w parze z rozwojem techniki. Wykorzystujemy wiedzę i najnowsze doniesienia naukowe. Korzystamy z nowoczesnego sprzętu diagnostycznego, aby jak najtrafniej postawić diagnozę i szybko wykryć wszystkie nieprawidłowości.

lekarze

Wykwalifikowani profesjonaliści

W Feminature Clinic starannie dobieramy naszych specjalistów, bo chcemy byś zawsze była w najlepszych rękach. Nasi lekarze szlifują swoje umiejętności na międzynarodowych szkoleniach, by oferować Ci terapie zgodne z najnowszymi odkryciami naukowymi.Właściwa interpretacja nawet niejednoznacznych objawów pozwoli natychmiast zaproponować Ci odpowiednie leczenie.

Kto się Tobą zaopiekuje?

Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów

Fizjoterapia w endometriozie

Fizjoterapia w endometriozie Do gabinetu fizjoterapeuty uroginekologicznego coraz częściej zgłaszają się pacjentki ze zdiagnozowaną endometriozą. Szacuje się, że wymieniona jednostka chorobowa dosięga już 10-15% kobiet.

Podziel się wiedzą
Czytaj więcej »

Najczęścięj zadawane pytania

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.