feminature clinic

Kardiologia

W życiu każdej kobiety, w wielu sytuacjach pojawiają się  odczucia kołatania serca, dyskomfortu w klatce piersiowej i inne niepokojące dolegliwości. Towarzyszą one kobietom w różnym wieku i stanie zdrowia. Charakter napadowych kołatań serca u młodej dziewczyny może wskazywać na zgoła inną diagnozę niż podobne dolegliwości stwierdzane u kobiety w okresie okołomenopauzalnym albo na późniejszych etapach życia. Również opieka prekoncepcyjna u pacjentek z kołataniami serca powinna obejmować próbę wyjaśnienia charakteru dolegliwości i ewentualnego leczenia inwazyjnego przed zajściem w ciążę, kiedy wykonanie ablacji lub intensywne leczenie antyarytmiczne jest bardzo problematyczne.

W Feminature Clinic zapewniamy nowoczesną, prawidłową diagnostykę takich dolegliwości, jak również diagnostykę nadciśnienia tętniczego czy bólów w klatce piersiowej. Doświadczenie i wiedza naszego specjalisty pozwali na postawienie celnej diagnozy i włączenie odpowiedniego leczenia: farmakologicznego lub, jeżeli zajdzie taka potrzeba, kwalifikacji do leczenia zabiegowego.

Potrzebujesz pomocy?

Umów wizytę z jednym z naszych specjalistów.

Feminature to

bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

W Feminature Clinic chcemy, byś zawsze była świadoma, jakie masz możliwości terapii. Wyjaśnimy Ci, na czym polegają badania i metody leczenia oraz jakie skutki mogą ze sobą nieść. Patrzymy na Twój organizm jako na całość, dzięki temu masz pewność, że wybierzemy dla Ciebie bezpieczne i skuteczne rozwiązania.

diagnostyka

Najnowocześniejsze metody diagnostyczne

U nas medycyna idzie w parze z rozwojem techniki. Wykorzystujemy wiedzę i najnowsze doniesienia naukowe. Korzystamy z nowoczesnego sprzętu diagnostycznego, aby jak najtrafniej postawić diagnozę i szybko wykryć wszystkie nieprawidłowości.

lekarze

Wykwalifikowani profesjonaliści

W Feminature Clinic starannie dobieramy naszych specjalistów, bo chcemy byś zawsze była w najlepszych rękach. Nasi lekarze szlifują swoje umiejętności na międzynarodowych szkoleniach, by oferować Ci terapie zgodne z najnowszymi odkryciami naukowymi.Właściwa interpretacja nawet niejednoznacznych objawów pozwoli natychmiast zaproponować Ci odpowiednie leczenie.

Kto się Tobą zaopiekuje?

Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów

Traumatologia

Złamania Podstawowa kwestia – czy potrzebna jest operacja? Leczenie operacyjne to nie zawsze najlepsze rozwiązanie, operacja nie przyspiesza gojenia ani nie gwarantuje zrostu kości. W

Podziel się wiedzą
Czytaj więcej »

Najczęścięj zadawane pytania

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.