feminature clinic

Kardiologia

W życiu każdej kobiety, w wielu sytuacjach pojawiają się  odczucia kołatania serca, dyskomfortu w klatce piersiowej i inne niepokojące dolegliwości. Towarzyszą one kobietom w różnym wieku i stanie zdrowia. Charakter napadowych kołatań serca u młodej dziewczyny może wskazywać na zgoła inną diagnozę niż podobne dolegliwości stwierdzane u kobiety w okresie okołomenopauzalnym albo na późniejszych etapach życia. Również opieka prekoncepcyjna u pacjentek z kołataniami serca powinna obejmować próbę wyjaśnienia charakteru dolegliwości i ewentualnego leczenia inwazyjnego przed zajściem w ciążę, kiedy wykonanie ablacji lub intensywne leczenie antyarytmiczne jest bardzo problematyczne.

W Feminature Clinic zapewniamy nowoczesną, prawidłową diagnostykę takich dolegliwości, jak również diagnostykę nadciśnienia tętniczego czy bólów w klatce piersiowej. Doświadczenie i wiedza naszego specjalisty pozwali na postawienie celnej diagnozy i włączenie odpowiedniego leczenia: farmakologicznego lub, jeżeli zajdzie taka potrzeba, kwalifikacji do leczenia zabiegowego.

Podziel się wiedzą

Potrzebujesz pomocy?

Umów wizytę z jednym z naszych specjalistów.

Feminature to

bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Jest Kluczem do budowy zaufania. W Feminature Clinic chcemy, byś zawsze była świadoma, jakie mą możliwości terapii i jakie skutki może za sobą nieść. Chcemy, byś zawsze była pewna, że nikt nie pominie istotnych dla Twojego zdrowia i życia kwestii.

diagnostyka

Najnowocześniejsze metody diagnostyczne

Medycyna idzie w parze z rozwojem techniki. Wykorzystując wiedzę i najnowsze doniesienia naukowe, mając do pomocy nowoczesny sprzęt diagnostyczny, dążymy do tego, by jak najtrafniej postawić diagnozę i by na możliwie wczesnym etapie wykryć wszystkie nieprawidłowości.

lekarze

Wykwalifikowani profesjonaliści

Kwalifikacje, umiejętności zawodowe, doświadczenie w swojej gałęzi medycyny, stałe zdobywanie wiedzy najnowszymi publikacjami naukowymi są bardzo potrzebne dla osiągnięcia celu Feminature Clinic. Oferując naszą opiekę, dążymy byś czuła i wiedziała, że kobieta może i powinna żyć pełnią życia w zdrowiu i harmonii z naturą.

Kto się Tobą zaopiekuje?

Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów

Traumatologia

Złamania Podstawowa kwestia – czy potrzebna jest operacja? Leczenie operacyjne to nie zawsze najlepsze rozwiązanie, operacja nie przyspiesza gojenia ani nie gwarantuje zrostu kości. W

Podziel się wiedzą
Czytaj więcej »

Najczęścięj zadawane pytania

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.