feminature clinic
kardiolog

dr Anna Ścibisz

Pani Doktor jest absolwentką I Wydział Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Jest specjalistką kardiologii.
W roku 2015 uzyskała tytuł doktora nauk medycznych w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym – tytuł rozprawy doktorskiej: “Odległe wyniki stentowania u chorych ze zwężeniem tętnic szyjnych”.
Zawodowe doświadczenie zdobywała pracując w I Katedrze i Klinice Kardiologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Jako członkini Polskiego Towarzystwa Medycyny Stylu Życia jak sama twierdzi „głęboko wierzę, że lepiej zapobiegać niż leczyć, zatem praktykuję holistyczne podejście do pacjenta jednocześnie mocno zwracając uwagę na styl życia i wdrażając działania prewencyjne.”

Posiada Certyfikat Polskiego Towarzystwa Badań Nad Otyłością.

Prywatnie jestem biegaczką, maratonką i ultramaratonką, początkującą triathlonistką, miłośniczką kultury Włoch i literatury.

Anna Ścibisz - ZnanyLekarz.pl

Moje artykuły w Bazie wiedzy

Pierwsza wizyta u ginekologa

Każda z nas, kobiet, przeżywała kiedyś stres związany z pierwszą wizytą u ginekologa. Od niej zależy bardzo dużo: postrzeganie własnego ciała podejście do życia intymnego

Podziel się wiedzą
Czytaj więcej »

Pływanie w ciąży

Pływanie w ciąży to świetny sposób na aktywność, bo odciąża kręgosłup i stawy! Należy jednak zwrócić uwagę na kilka ważnych aspektów: Czystość wody w basenie,

Podziel się wiedzą
Czytaj więcej »