feminature clinic

Fizjoterapia uroginekologiczna

Fizjoterapia uroginekologiczna jest formą postępowania zachowawczego, w przypadkach związanych z dysfunkcją mięśni przepony miednicy. Konsultacja fizjoterapeutyczna polecana jest wszystkim kobietom, które chcą w sposób świadomy nauczyć się pracy z własnym ciałem.

Kiedy należy zgłosić się do specjalisty?

  • Przy nietrzymaniu moczu
  • Po postawieniu diagnozy obniżenia narządów miednicy mniejszej
  • Po operacjach: laparoskopowych, laparotomii czy operacjach drogą przezpochwową
  • Przy bolesnym miesiączkowaniu i współżyciu
  • Gdy mamy wątpliwości, czy aby na pewno nasze mięśnie dnia miednicy pracują prawidłowo

W Feminature Clinic zajmiemy się Tobą w każdym momencie Twojego życia. W zaburzeniach, o których pisaliśmy powyżej, bardzo często udaje się unikać interwencji chirurgicznej lub farmakoterapii, a odpowiednia fizjoterapia pozwala Ci całkowicie naturalnie wracać do pełni sprawności lub zabezpieczać się przed utworzeniem patologii w przyszłości.

Potrzebujesz pomocy?

Umów wizytę z jednym z naszych specjalistów.

Feminature to

bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Jest Kluczem do budowy zaufania. W Feminature Clinic chcemy, byś zawsze była świadoma, jakie mą możliwości terapii i jakie skutki może za sobą nieść. Chcemy, byś zawsze była pewna, że nikt nie pominie istotnych dla Twojego zdrowia i życia kwestii.

diagnostyka

Najnowocześniejsze metody diagnostyczne

Medycyna idzie w parze z rozwojem techniki. Wykorzystując wiedzę i najnowsze doniesienia naukowe, mając do pomocy nowoczesny sprzęt diagnostyczny, dążymy do tego, by jak najtrafniej postawić diagnozę i by na możliwie wczesnym etapie wykryć wszystkie nieprawidłowości.

lekarze

Wykwalifikowani profesjonaliści

Kwalifikacje, umiejętności zawodowe, doświadczenie w swojej gałęzi medycyny, stałe zdobywanie wiedzy najnowszymi publikacjami naukowymi są bardzo potrzebne dla osiągnięcia celu Feminature Clinic. Oferując naszą opiekę, dążymy byś czuła i wiedziała, że kobieta może i powinna żyć pełnią życia w zdrowiu i harmonii z naturą.

Kto się Tobą zaopiekuje?

Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów

Traumatologia

Złamania Podstawowa kwestia – czy potrzebna jest operacja? Leczenie operacyjne to nie zawsze najlepsze rozwiązanie, operacja nie przyspiesza gojenia ani nie gwarantuje zrostu kości. W

Podziel się wiedzą
Czytaj więcej »

Najczęścięj zadawane pytania

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.