feminature clinic

Fizjoterapia uroginekologiczna

Fizjoterapia uroginekologiczna jest formą postępowania zachowawczego, w przypadkach związanych z dysfunkcją mięśni przepony miednicy. Konsultacja fizjoterapeutyczna polecana jest wszystkim kobietom, które chcą w sposób świadomy nauczyć się pracy z własnym ciałem.

Kiedy należy zgłosić się do specjalisty?

  • Przy nietrzymaniu moczu
  • Po postawieniu diagnozy obniżenia narządów miednicy mniejszej
  • Po operacjach: laparoskopowych, laparotomii czy operacjach drogą przezpochwową
  • Przy bolesnym miesiączkowaniu i współżyciu
  • Gdy mamy wątpliwości, czy aby na pewno nasze mięśnie dnia miednicy pracują prawidłowo

W Feminature Clinic zajmiemy się Tobą w każdym momencie Twojego życia. W zaburzeniach, o których pisaliśmy powyżej, bardzo często udaje się unikać interwencji chirurgicznej lub farmakoterapii, a odpowiednia fizjoterapia pozwala Ci całkowicie naturalnie wracać do pełni sprawności lub zabezpieczać się przed utworzeniem patologii w przyszłości.

Potrzebujesz pomocy?

Umów wizytę z jednym z naszych specjalistów.

Feminature to

bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

W Feminature Clinic chcemy, byś zawsze była świadoma, jakie masz możliwości terapii. Wyjaśnimy Ci, na czym polegają badania i metody leczenia oraz jakie skutki mogą ze sobą nieść. Patrzymy na Twój organizm jako na całość, dzięki temu masz pewność, że wybierzemy dla Ciebie bezpieczne i skuteczne rozwiązania.

diagnostyka

Najnowocześniejsze metody diagnostyczne

U nas medycyna idzie w parze z rozwojem techniki. Wykorzystujemy wiedzę i najnowsze doniesienia naukowe. Korzystamy z nowoczesnego sprzętu diagnostycznego, aby jak najtrafniej postawić diagnozę i szybko wykryć wszystkie nieprawidłowości.

lekarze

Wykwalifikowani profesjonaliści

W Feminature Clinic starannie dobieramy naszych specjalistów, bo chcemy byś zawsze była w najlepszych rękach. Nasi lekarze szlifują swoje umiejętności na międzynarodowych szkoleniach, by oferować Ci terapie zgodne z najnowszymi odkryciami naukowymi.Właściwa interpretacja nawet niejednoznacznych objawów pozwoli natychmiast zaproponować Ci odpowiednie leczenie.

Kto się Tobą zaopiekuje?

Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów

Traumatologia

Złamania Podstawowa kwestia – czy potrzebna jest operacja? Leczenie operacyjne to nie zawsze najlepsze rozwiązanie, operacja nie przyspiesza gojenia ani nie gwarantuje zrostu kości. W

Podziel się wiedzą
Czytaj więcej »

Najczęścięj zadawane pytania

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.