feminature clinic
ginekolog, uroginekolog

dr Agnieszka Jodzis

Dr Agnieszka Jodzis jest specjalistką położnictwa i ginekologii. Szczególne miejsce w zawodowej ścieżce dr Jodzis odgrywa uroginekologia, którą zajmuje się od wielu lat.

Dr Agnieszka Jodzis – główna zawodowa działalność Pani Doktor opiera się na prowadzeniu ciąż: fizjologicznej i ciąży wysokiego ryzyka. Lubi również kontakt z przyszła matką i jej najniższymi i uważa, że to niezwykle istotny moment w życiu kobiety. Stąd potrzebne jest merytoryczne, profesjonalne i bezpieczne wsparcie od lekarza. Bardzo dobrze zajmuje się też diagnostyką i leczeniem nietrzymania moczu, leczeniem obniżenia narządu rodnego oraz pessaroterapią uroginekologicznej.

Nietrzymanie moczu i obniżenie ścian pochwy – przeczytaj tutaj o tym problemie. 

Dr Agnieszka Jodzis specjalizuje się także w:
– poradnictwie antykoncepcyjnym (w tym wkładki wewnątrzmaciczne: Mirena i Kyleena)
– diagnostyce i leczeniu zaburzeń miesiączkowania: nieregularnych cykli, zaburzeń w zakresie krwawień miesiączkowych,
– także w leczeniu mięśniaków macicy i torbieli jajników,
– diagnostyce i leczeniu stanów zapalnych pochwy, nawet tych nawracających,
– jak również opiece nad kobietami w okresie okołomenopauzalnym.

Laserowe leczenie nietrzymania moczu – praktyczne informacje tutaj.

Wykształcenie zdobywała na Wydziale Lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego Medyczny.
Jest starszym asystentem w Klinice Położnictwa i Ginekologii WUM w Szpitalu Klinicznym im. ks. Anny Mazowieckiej w Warszawie, ul. Karowa 2, gdzie prowadzi  Poradnię Nietrzymania Moczu.

Dr Jodzis wykonuje tez różne rodzaje badań ultrasonograficznych: USG ginekologiczne, USG uroginekologiczne, USG wczesnej ciąży.

Jest też ekspertem kampanii „KOBIETA JEST OK”. W Feminature Clinic przyjmuje w poniedziałki. Zapisz się więc na konsultację już dziś.

Moje artykuły w Bazie wiedzy

Ból miednicy i ból jajników

Bóle w miednicy – problem dotykający wiem kobiet Ból miednicy i bóle lokalizujące się w podbrzuszu są jednymi z najczęstszych konsultacji z jakimi, jako ginekolodzy,

Podziel się wiedzą
Czytaj więcej »

Endometrioza – co warto wiedzieć?

Endometrioza – wszystko co powinnaś wiedzieć o chorobie  Dlaczego się choruje na endometriozę? Endometrioza jest przewlekłą chorobą polegającą na występowaniu nabłonka z jamy macicy w

Podziel się wiedzą
Czytaj więcej »

USG endometriozy – sonowaginografia

USG endometriozy – specjalistyczna sonowaginografia w Feminature Clinic Endometrioza jest chorobą przewlekłą, dotykającą 10% kobiet w wieku rozrodczym, 2-5% młodocianych oraz 3-6% kobiet w wieku

Podziel się wiedzą
Czytaj więcej »