feminature clinic

Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Ortopedia większości pacjentów dość jednoznacznie kojarzy się z lekarzem-operatorem i salą zabiegową w szpitalu. Paradoksalnie większość stanów chorobowych da się skutecznie leczyć zachowawczo. Podstawą decyzji powinno być zawsze wnikliwe zebranie wywiadu, dokładne badanie przedmiotowe i rzeczowa analiza badań obrazowych i laboratoryjnych.  Niekiedy operacja jest jedyną formą skutecznego leczenia i gdy będzie taka potrzeba, nasi specjaliści skierują Cię na nie.
Z kolei traumatologia narządu ruchu jest dziedziną zajmującą się leczeniem szeroko rozumianych urazów, najczęściej wymagających pilnego zaopatrzenia. W naszej klinice pracują specjaliści, którzy doskonalili się w tej dziedzinie przez lata, pracując w Klinice, zajmując się zarówno niezbyt poważnymi obrażeniami narządu ruchu jak i ciężkimi wypadkami. Uzyskana diagnoza i pomoc zawsze będzie adekwatna do skali uszkodzeń.

Pamiętaj, że w Feminature Clinic opieramy się na najnowszych wytycznych światowych w dziedzinie ortopedii i traumatologii, co gwarantuje Ci wykonanie tylko niezbędnych badań dla potrzeb ustalenia prawidłowego rozpoznania. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi artykułami w strefie wiedzy, gdzie znajdziesz podstawowe informacje dotyczące nurtujących Cię problemów i schorzeń.

Potrzebujesz pomocy?

Umów wizytę z jednym z naszych specjalistów.

Feminature to

bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Jest Kluczem do budowy zaufania. W Feminature Clinic chcemy, byś zawsze była świadoma, jakie mą możliwości terapii i jakie skutki może za sobą nieść. Chcemy, byś zawsze była pewna, że nikt nie pominie istotnych dla Twojego zdrowia i życia kwestii.

diagnostyka

Najnowocześniejsze metody diagnostyczne

Medycyna idzie w parze z rozwojem techniki. Wykorzystując wiedzę i najnowsze doniesienia naukowe, mając do pomocy nowoczesny sprzęt diagnostyczny, dążymy do tego, by jak najtrafniej postawić diagnozę i by na możliwie wczesnym etapie wykryć wszystkie nieprawidłowości.

lekarze

Wykwalifikowani profesjonaliści

Kwalifikacje, umiejętności zawodowe, doświadczenie w swojej gałęzi medycyny, stałe zdobywanie wiedzy najnowszymi publikacjami naukowymi są bardzo potrzebne dla osiągnięcia celu Feminature Clinic. Oferując naszą opiekę, dążymy byś czuła i wiedziała, że kobieta może i powinna żyć pełnią życia w zdrowiu i harmonii z naturą.

Kto się Tobą zaopiekuje?

Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów

Traumatologia

Złamania Podstawowa kwestia – czy potrzebna jest operacja? Leczenie operacyjne to nie zawsze najlepsze rozwiązanie, operacja nie przyspiesza gojenia ani nie gwarantuje zrostu kości. W

Podziel się wiedzą
Czytaj więcej »

Najczęścięj zadawane pytania

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.