feminature clinic

Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Ortopedia i fizjoterapia w ginekologii i położnictwie

Ortopedia większości pacjentów dość jednoznacznie kojarzy się z lekarzem-operatorem i salą zabiegową w szpitalu. Paradoksalnie większość stanów chorobowych da się skutecznie leczyć zachowawczo. Podstawą decyzji powinno być zawsze wnikliwe zebranie wywiadu, dokładne badanie przedmiotowe i rzeczowa analiza badań obrazowych i laboratoryjnych.  Niekiedy operacja jest jedyną formą skutecznego leczenia i gdy będzie taka potrzeba, nasi specjaliści skierują Cię na nie.

Z kolei traumatologia narządu ruchu jest dziedziną zajmującą się leczeniem szeroko rozumianych urazów, najczęściej wymagających pilnego zaopatrzenia. W naszej klinice pracują specjaliści, którzy doskonalili się w tej dziedzinie przez lata, pracując w Klinice, zajmując się zarówno niezbyt poważnymi obrażeniami narządu ruchu jak i ciężkimi wypadkami. Uzyskana diagnoza i pomoc zawsze będzie adekwatna do skali uszkodzeń.

Pamiętaj, że w Feminature Clinic opieramy się na najnowszych wytycznych światowych w dziedzinie ortopedii i traumatologii, co gwarantuje Ci wykonanie tylko niezbędnych badań dla potrzeb ustalenia prawidłowego rozpoznania. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi artykułami w strefie wiedzy, gdzie znajdziesz podstawowe informacje dotyczące nurtujących Cię problemów i schorzeń.

 

Więcej o traumatologii przeczytasz tutaj (link).

Więcej o ortopedii przeczytasz tutaj (link). 

Potrzebujesz pomocy?

Umów wizytę z jednym z naszych specjalistów.

Feminature to

bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

W Feminature Clinic chcemy, byś zawsze była świadoma, jakie masz możliwości terapii. Wyjaśnimy Ci, na czym polegają badania i metody leczenia oraz jakie skutki mogą ze sobą nieść. Patrzymy na Twój organizm jako na całość, dzięki temu masz pewność, że wybierzemy dla Ciebie bezpieczne i skuteczne rozwiązania.

diagnostyka

Najnowocześniejsze metody diagnostyczne

U nas medycyna idzie w parze z rozwojem techniki. Wykorzystujemy wiedzę i najnowsze doniesienia naukowe. Korzystamy z nowoczesnego sprzętu diagnostycznego, aby jak najtrafniej postawić diagnozę i szybko wykryć wszystkie nieprawidłowości.

lekarze

Wykwalifikowani profesjonaliści

W Feminature Clinic starannie dobieramy naszych specjalistów, bo chcemy byś zawsze była w najlepszych rękach. Nasi lekarze szlifują swoje umiejętności na międzynarodowych szkoleniach, by oferować Ci terapie zgodne z najnowszymi odkryciami naukowymi.Właściwa interpretacja nawet niejednoznacznych objawów pozwoli natychmiast zaproponować Ci odpowiednie leczenie.

Kto się Tobą zaopiekuje?

Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów

Fizjoterapia w endometriozie

Fizjoterapia w endometriozie Do gabinetu fizjoterapeuty uroginekologicznego coraz częściej zgłaszają się pacjentki ze zdiagnozowaną endometriozą. Szacuje się, że wymieniona jednostka chorobowa dosięga już 10-15% kobiet.

Podziel się wiedzą
Czytaj więcej »

Najczęścięj zadawane pytania

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.