feminature clinic
Instruktor masażu Shantala i chustonoszenia

mgr Aleksandra Malinowska

Magister Aleksandra Malinowska jest położną. W związku ze swoimi zainteresowaniami została certyfikowanym instruktorem masażu Shantala oraz akredytowanym doradcą noszenia dzieci w chustach i nosidłach miękkich.

Absolwentka Wydziału Technologii Żywności Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Na pewnym etapie kariery zawodowej dla swojej pasji – medycyny – postanowiła porzucić dotychczasowe zajęcie i zdecydowała się zmienić profesję i podjąć studia w dziedzinie położnictwa na Mazowieckiej Uczelni Medycznej.

Posiada 6-letnie doświadczenie w noszeniu w chuście i masażu Shantala, a od dwóch lat prowadzi zarówno konsultacje indywidualne, jak i warsztaty grupowe z tego zakresu.

Mówi, że wspieranie rodziców w niełatwych początkach rodzicielstwa to jej misja.

Prywatnie szczęśliwa żona i mama dwóch synów: Antosia i Kazia. To dzięki nim czerpie siłę i inspirację do spełniania marzeń i całkowitej zmiany życia zawodowego.

W Feminature Clinic pełni rolę instruktora masażu Shantala i chustonoszenia.

Moje artykuły w Bazie wiedzy

Pierwsza wizyta u ginekologa

Każda z nas, kobiet, przeżywała kiedyś stres związany z pierwsza wizyta u ginekologa. Od pierwszej wizyty u ginekologa zależy bardzo dużo: postrzeganie własnego ciała podejście

Podziel się wiedzą
Czytaj więcej »

Pływanie w ciąży

Pływanie w ciąży to świetny sposób na aktywność, bo odciąża kręgosłup i stawy! Należy jednak zwrócić uwagę na kilka ważnych aspektów pływania w ciąży. Czystość

Podziel się wiedzą
Czytaj więcej »