feminature clinic
ginekolog

dr Magdalena Grochecka

Doktor Magdalena Grochecka jest współzałożycielem Feminature Clinic.

Ukończyła II Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Szpitalu Specjalistycznym im św. Rodziny, Szpitalu Specjalistycznym „Inflancka”  i w Oddziale Ginekologii i Położnictwa w Szpitalu Praskim. Prowadziła wykłady w Szkole Rodzenia Izabeli Dembińskiej przy Szpitalu Praskim. Jako wykładowca, prowadziła zajęcia ze studentami na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie oraz Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego Wydziału Nauk o Zdrowiu w ramach studiów doktoranckich z zakresu ginekologii i położnictwa.

Obecnie w swojej praktyce zawodowej skupia się na poradnictwie ambulatoryjnym, dążąc do holistycznego objęcia Pacjentki opieką multidyscyplinarną.

Zajmuje się diagnostyką oraz leczeniem w zakresie ginekologii i położnictwa, ginekologii dziewczęcej i wieku dziecięcego, endokrynologii ginekologicznej oraz niepłodności.

Posiada certyfikat umiejętności kolposkopowych Polskiego Towarzystwa Kolposkopii i Patofizjologii Szyjki Macicy będącego członkiem Europejskiej Federacji Kolposkopii. Diagnozuje i leczy pełne spektrum patologii szyjki macicy i sromu.

Jako priorytet uznaje zdrowie swoich pacjentek, przyjazną atmosferę podczas wizyty i dobry kontakt interpetrsonalny. Stale poszerza swoją wiedzę, uczestnicząc w konferencjach i kursach specjalistycznych, zarówno krajowych, jak i międzynarodowych.

W tak zwanym wolnym czasie panią Doktor pasjonuje ogrodnictwo, podróże, motoryzacja, beletrystyka – thrillery medyczne i kryminały, opera i muzyka klasyczna, w szczególności symfoniczna.

Mama Aleksandra (12 lat).
Właścicielka dwóch zwariowanych owczarków szetlandzkich i dystyngowanej kotki.

Magdalena Grochecka - ZnanyLekarz.pl

Moje artykuły w Bazie wiedzy