feminature clinic
ginekolog

dr Magdalena Grochecka

Doktor Magdalena Grochecka jest współzałożycielem Feminature Clinic.

Ukończyła II Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Szpitalu Specjalistycznym im św. Rodziny, Szpitalu Specjalistycznym „Inflancka” i w Oddziale Ginekologii i Położnictwa w Szpitalu Praskim. Prowadziła wykłady w Szkole Rodzenia Izabeli Dembińskiej przy Szpitalu Praskim. Jako wykładowca, prowadziła zajęcia ze studentami na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie oraz Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego Wydziału Nauk o Zdrowiu w ramach studiów doktoranckich z zakresu ginekologii i położnictwa.

Obecnie w swojej praktyce zawodowej skupia się na poradnictwie ambulatoryjnym, dążąc do holistycznego objęcia Pacjentki opieką multidyscyplinarną.

Szczególny obszar zainteresowań pani doktor to ginekologia plastyczna i małoinwazyjna.
Posiada umiejętności i predyspozycje do poprawy komfortu pacjentek w zakresie ginekologii estetycznej polegających na poprawie objętości, kształtu i kolorytu warg sromowych oraz na laserowej terapii wspomagającej napięcie ściany pochwy u kobiet w każdym wieku. Wykonuje operacje plastyczne w zakresie sromu i krocza. Zajmuje się laseroterapią i leczeniem niezabiegowym zmian sromu, a także terapią miejscową blizn poporodowych i po cięciu cesarskim.

Posiada certyfikat umiejętności kolposkopowych Polskiego Towarzystwa Kolposkopii i Patofizjologii Szyjki Macicy będącej członkiem Europejskiej Federacji Kolposkopii. Diagnozuje i leczy pełne spektrum patologii szyjki macicy i sromu. Specjalizuje się w leczeniu infekcji – w tym przenoszonych drogą płciową – układu rodnego i nadżerek szyjki macicy – farmakologicznie jak i operacyjnie.
Wykonuje elektrokonizację szyjki macicy oraz histeroskopię diagnostyczną i operacyjną.

Jako priorytet uznaje zdrowie swoich pacjentek, przyjazną atmosferę podczas wizyty i dobry kontakt interpersonalny. Stale poszerza swoją wiedzę, uczestnicząc w konferencjach i kursach specjalistycznych, zarówno krajowych, jak i międzynarodowych.

W tak zwanym wolnym czasie panią Doktor pasjonuje ogrodnictwo, podróże, motoryzacja, beletrystyka – thrillery medyczne i kryminały, opera i muzyka klasyczna, w szczególności symfoniczna.

Mama Aleksandra (14 lat).
Właścicielka trzech zwariowanych owczarków szetlandzkich i dystyngowanej kotki.

Magdalena Grochecka - ZnanyLekarz.pl

Moje artykuły w Bazie wiedzy

Pierwsza wizyta u ginekologa

Każda z nas, kobiet, przeżywała kiedyś stres związany z pierwszą wizytą u ginekologa. Od niej zależy bardzo dużo: postrzeganie własnego ciała podejście do życia intymnego

Podziel się wiedzą
Czytaj więcej »

Pływanie w ciąży

Pływanie w ciąży to świetny sposób na aktywność, bo odciąża kręgosłup i stawy! Należy jednak zwrócić uwagę na kilka ważnych aspektów: Czystość wody w basenie,

Podziel się wiedzą
Czytaj więcej »