feminature clinic
ginekolog

dr Kinga Wdowiarz

Doktor Kinga Wdowiarz jest absolwentką II Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. W ramach stypendium europejskiego Erasmus studiowała na Uniwersytecie Arystotelesa w Salonikach w latach 2015-2016.

Pracuje w Oddziale Ginekologii i Położnictwa z Pododdziałem Ginekologii Onkologicznej Szpitala Praskiego w Warszawie, gdzie odbywa swoje szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie położnictwa i ginekologii.

Pełni również dyżury medyczne w Oddziale Ginekologiczno-Położnicznym Szpitala św. Anny w Piasecznie.

W swojej codziennej praktyce zajmuje się profilaktyką, diagnostyką i leczeniem zmian narządu rodnego, doborem odpowiedniej antykoncepcji i hormonalnej terapii zastępczej. Prowadzi ciąże zarówno fizjologiczne jak i te z powikłaniami.
Wykonuje badania USG: ginekologiczne oraz USG wczesnej ciąży. Posiada certyfikat IOTA uprawniający do ultrasonograficznej oceny zmian przydatków.

Jej głównym obszarem zainteresowań jest ginekologia operacyjna z zastosowaniem technik małoinwazyjnych (histeroskopia i laparoskopia).
Uczestniczy w licznych konferencjach i kursach, zarówno w kraju jak i zagranicą, aby stale poszerzać swoją wiedzę i kompetencje w zakresie ginekologii i położnictwa.

W swojej pracy stawia na komfort pacjentki. Wizyty przebiegają w bezstresowej i przyjaznej atmosferze. Stara się w sposób jak najbardziej zrozumiały i przystępny odpowiedzieć na pytania pacjentek w oparciu o najnowszą wiedzę medyczną.

Kinga Wdowiarz - ZnanyLekarz.pl

Moje artykuły w Bazie wiedzy

Pierwsza wizyta u ginekologa

Każda z nas, kobiet, przeżywała kiedyś stres związany z pierwszą wizytą u ginekologa. Od niej zależy bardzo dużo: postrzeganie własnego ciała podejście do życia intymnego

Podziel się wiedzą
Czytaj więcej »