feminature clinic
ginekolog dziecięcy, kolposkopia

dr Katarzyna Lewicka

Dr Lewicka Katarzyna – ginekolog dziecięcy oraz specjalista w zakresie chorób szyjki macicy.

Dr Katarzyna Lewicka o sobie: „Jestem specjalistką w ginekologii i położnictwie z bogatym, kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w zawodzie. Swoją wiedzę zdobywałam i pogłębiałam pracując i dyżurując w oddziałach w szpitalach warszawskich. Pracowałam również poza granicami Polski: w Szwecji i Wielkiej Brytanii.

Dr Lewicka – kolposkopia i wulwoskopia

W ramach specjalizacji szczególnie zajmuję się patologią szyjki macicy i sromu. W diagnostyce wykonuję badania kolposkopowe i wulwoskopowe. Następnie na podstawie obiektywnie uzyskanych danych wdrażam odpowiednie skuteczne leczenie, zgodnie z najnowsza wiedzą medyczną.

Wykonuję również badania USG: ginekologiczne i piersi. W trakcie wizyty kontrolnej mogę więc kompleksowo przebadać pacjentkę. Wówczas mogę wykonać badanie cytologiczne (rozszerzone jeśli będzie potrzeba), USG ginekologiczne i USG piersi.

 

Więcej o kolposkopii i wycinkach z szyjki macicy przeczytasz tutaj (link).

Ginekologia dziecięca w Feminature Clinic

Ponadto jako specjalistka z pasji zajmuje się ginekologią dziecięcą. Przeprowadzam więc pełną diagnostykę u dziewcząt. Leczę też synechię, zaburzenia rozwoju warg sromowych oraz zaburzenia miesiączkowania we wczesnym rozwoju hormonalnym kobiet.  Zawsze staram się, by podczas wizyty dziewczynki czuły się swobodnie, a rodzice uzyskali jak najszerszą wiedzę w zakresie problemów ginekologicznych ich córki. Wieloletnie doświadczenie ma tu ogromny plus w ginekologii dziecięcej. Dzięki temu Łatwo jest mi nawiązać kontakt z dzieckiem, co przy najczęściej pierwszej wizycie u lekarza ginekologa ma kluczowe znaczenie dla dziewcząt.

Moje artykuły w Bazie wiedzy

Pierwsza wizyta u ginekologa

Każda z nas, kobiet, przeżywała kiedyś stres związany z pierwsza wizyta u ginekologa. Od pierwszej wizyty u ginekologa zależy bardzo dużo: postrzeganie własnego ciała podejście

Podziel się wiedzą
Czytaj więcej »

Pływanie w ciąży

Pływanie w ciąży to świetny sposób na aktywność, bo odciąża kręgosłup i stawy! Należy jednak zwrócić uwagę na kilka ważnych aspektów pływania w ciąży. Czystość

Podziel się wiedzą
Czytaj więcej »