feminature clinic
ginekolog

dr Angelika Piotrowska-Gwizdak

Dr Piotrowska-Gwizdak ukończyła Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywa w Klinice Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA w Warszawie.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników. Stale poszerza swoje kompetencje zawodowe uczestnicząc w konferencjach naukowych, szkoleniach i kursach doskonalących.

Dzięki pracy w wielospecjalistycznym ośrodku wykonuje zabiegi z zakresu ginekologii: histeroskopie, operacje laparoskopowe oraz będące w obszarze jej szczególnych zainteresowań zabiegi ginekologii estetycznej i plastycznej. Zajmuje się także prowadzeniem ciąży i diagnostyką ultrasonograficzną płodu.

Jak sama mówi: „Staram się, by każda pacjentka czuła się dobrze zaopiekowana, dlatego zawsze udzielam wyczerpujących odpowiedzi na pytania i tłumaczę proponowane postępowanie. Dobro pacjentki jest moją największą motywacją do pracy.”

Moje artykuły w Bazie wiedzy

Pierwsza wizyta u ginekologa

Każda z nas, kobiet, przeżywała kiedyś stres związany z pierwszą wizytą u ginekologa. Od niej zależy bardzo dużo: postrzeganie własnego ciała podejście do życia intymnego

Podziel się wiedzą
Czytaj więcej »