feminature clinic
ginekolog

dr Angelika Piotrowska-Gwizdak

Dr Piotrowska-Gwizdak jest lekarzem w trakcie specjalizacji z położnictwa i ginekologii w Centralnym Szpitalu Klinicznym MSWiA w Warszawie. Swoje doświadczenie zdobywa w Klinice Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej. 

Ukończyła Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. 

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników. Stale poszerzam swoje kompetencje zawodowe uczestnicząc w konferencjach naukowych, szkoleniach i kursach doskonalących. 
Dzięki pracy w wielospecjalistycznym ośrodku wykonuje zabiegi z zakresu ginekologii: histeroskopie, operacje laparoskopowe oraz będące w obszarze jej szczególnych zainteresowań zabiegi ginekologii estetycznej i plastycznej.
Zajmuje się także prowadzeniem ciąży i diagnostyką ultrasonograficzną płodu. 

Jak sama mówi: "Staram się, by każda pacjentka czuła się dobrze zaopiekowana, dlatego zawsze udzielam wyczerpujących odpowiedzi na pytania i tłumaczę proponowane postępowanie. Dobro pacjentki jest moją największą motywacją do pracy."

Moje artykuły w Bazie wiedzy

Pierwsza wizyta u ginekologa

Każda z nas, kobiet, przeżywała kiedyś stres związany z pierwszą wizytą u ginekologa. Od niej zależy bardzo dużo: postrzeganie własnego ciała podejście do życia intymnego

Podziel się wiedzą
Czytaj więcej »