feminature clinic

Choroby w ciąży

Każda kobieta pragnie, by jej ciążą przebiegała bez komplikacji i zakończyła się porodem zdrowego dziecka. Niekiedy jednak okres ciąży jest trudnym czasem dla mamy i dziecka, ze względu na pojawiające się powikłania ciąży. W zależności od trymestru ciąży częstość ich występowania i charakter schorzeń się zmienia.

Najczęściej są to:

W Feminature Clinic zależy nam, by Twoja ciąża przebiegała jak najbardziej fizjologicznie. Jeśli jednak pojawią się nieprawidłowości, dzięki opiece naszych specjalistów zostaną wykryte możliwie jak najwcześniej, a Ty i Twoje Dziecko zostaniecie poddani odpowiedniemu leczeniu. Póki to możliwe będzie to intensywny nadzór ambulatoryjny, a jeśli potrzebna będzie hospitalizacja, to w odpowiednim momencie skierujemy Cię do szpitala.

Zdrowie Twoje i Twojego Dziecka oraz dbałość o jego prawidłowy rozwój w ciągu tych kluczowych 9 miesięcy Waszego życia  jest naszym priorytetem.

Podziel się wiedzą

Potrzebujesz pomocy?

Umów wizytę z jednym z naszych specjalistów.

Feminature to

bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Jest Kluczem do budowy zaufania. W Feminature Clinic chcemy, byś zawsze była świadoma, jakie mą możliwości terapii i jakie skutki może za sobą nieść. Chcemy, byś zawsze była pewna, że nikt nie pominie istotnych dla Twojego zdrowia i życia kwestii.

diagnostyka

Najnowocześniejsze metody diagnostyczne

Medycyna idzie w parze z rozwojem techniki. Wykorzystując wiedzę i najnowsze doniesienia naukowe, mając do pomocy nowoczesny sprzęt diagnostyczny, dążymy do tego, by jak najtrafniej postawić diagnozę i by na możliwie wczesnym etapie wykryć wszystkie nieprawidłowości.

lekarze

Wykwalifikowani profesjonaliści

Kwalifikacje, umiejętności zawodowe, doświadczenie w swojej gałęzi medycyny, stałe zdobywanie wiedzy najnowszymi publikacjami naukowymi są bardzo potrzebne dla osiągnięcia celu Feminature Clinic. Oferując naszą opiekę, dążymy byś czuła i wiedziała, że kobieta może i powinna żyć pełnią życia w zdrowiu i harmonii z naturą.

Kto się Tobą zaopiekuje?

Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów

Najczęścięj zadawane pytania

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.