feminature clinic

Choroby w ciąży

Każda kobieta pragnie, by jej ciąża przebiegała bez komplikacji i zakończyła się porodem zdrowego dziecka. Niekiedy jednak okres ciąży jest trudnym czasem dla mamy i dziecka, ze względu na pojawiające się powikłania ciąży. W zależności od trymestru ciąży częstość ich występowania i charakter schorzeń się zmienia.

Najczęściej są to:

W Feminature Clinic zależy nam, by Twoja ciąża przebiegała jak najbardziej fizjologicznie. Jeśli jednak pojawią się nieprawidłowości, dzięki opiece naszych specjalistów zostaną wykryte możliwie jak najwcześniej, a Ty i Twoje Dziecko zostaniecie poddani odpowiedniemu leczeniu. Póki to możliwe będzie to intensywny nadzór ambulatoryjny, a jeśli potrzebna będzie hospitalizacja, to w odpowiednim momencie skierujemy Cię do szpitala.

Zdrowie Twoje i Twojego Dziecka oraz dbałość o jego prawidłowy rozwój w ciągu tych kluczowych 9 miesięcy Waszego życia  jest naszym priorytetem.

Potrzebujesz pomocy?

Umów wizytę z jednym z naszych specjalistów.

Feminature to

bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

W Feminature Clinic chcemy, byś zawsze była świadoma, jakie masz możliwości terapii. Wyjaśnimy Ci, na czym polegają badania i metody leczenia oraz jakie skutki mogą ze sobą nieść. Patrzymy na Twój organizm jako na całość, dzięki temu masz pewność, że wybierzemy dla Ciebie bezpieczne i skuteczne rozwiązania.

diagnostyka

Najnowocześniejsze metody diagnostyczne

U nas medycyna idzie w parze z rozwojem techniki. Wykorzystujemy wiedzę i najnowsze doniesienia naukowe. Korzystamy z nowoczesnego sprzętu diagnostycznego, aby jak najtrafniej postawić diagnozę i szybko wykryć wszystkie nieprawidłowości.

lekarze

Wykwalifikowani profesjonaliści

W Feminature Clinic starannie dobieramy naszych specjalistów, bo chcemy byś zawsze była w najlepszych rękach. Nasi lekarze szlifują swoje umiejętności na międzynarodowych szkoleniach, by oferować Ci terapie zgodne z najnowszymi odkryciami naukowymi.Właściwa interpretacja nawet niejednoznacznych objawów pozwoli natychmiast zaproponować Ci odpowiednie leczenie.

Kto się Tobą zaopiekuje?

Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów

Pływanie w ciąży

Pływanie w ciąży to świetny sposób na aktywność, bo odciąża kręgosłup i stawy! Należy jednak zwrócić uwagę na kilka ważnych aspektów pływania w ciąży. Czystość

Podziel się wiedzą
Czytaj więcej »

Najczęścięj zadawane pytania

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.