feminature clinic

Planowanie ciąży

Poczuliście, że to właśnie ten czas – chcecie zostać rodzicami. To świetnie!
Zobaczcie, jak pomożemy Wam przygotować się do tego zadania.

Ciąża to jedna z najdłuższych i najbardziej satysfakcjonującej dróg w Twoim życiu. Żaden maratończyk nie startuje w wyścigu bez odpowiedniego przygotowania, prawda? Więc Ty też powinnaś zadbać o siebie tak, aby kolejne 9 miesięcy Twojego życia przebiegły w atmosferze spokoju, poczucia kontroli i bezpieczeństwa.

Najlepszy czas na wizytę w Feminature Clinic to około 3 miesiące przed staraniem się o ciążę. W tym okresie przeprowadzimy niezbędne badania, sprawdzimy Twój cykl miesiączkowy, wykonamy cytologię oraz USG piersi jeśli będą potrzebne. Ponadto w Feminature Clinic zaszczepimy Cię przeciwko grypie w sezonie jesienno – zimowym lub na inne choroby groźne dla ciąż, jeśli nie byłaś na nie zaszczepiona w przeszłości.  Jeżeli chorujesz na choroby przewlekłe, nasi specjaliści poproszą, abyś skonsultowała swój stan zdrowia z opiekującym się Tobą lekarzem, zweryfikują prowadzoną terapię pod kątem bezpieczeństwa leków w okresie ciąży.

W Feminature Clinic przygotowaliśmy też odpowiedni pakiet badań kontrolnych w okresie przygotowania do ciąży, gdzie znajda się wszystkie potrzebne testy w tym momencie Twojego życia.

Wszystko po to, by nic zaskakującego nie zakłóciło Twojego oczekiwania i starań.

Potrzebujesz pomocy?

Umów wizytę z jednym z naszych specjalistów.

Feminature to

bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

W Feminature Clinic chcemy, byś zawsze była świadoma, jakie masz możliwości terapii. Wyjaśnimy Ci, na czym polegają badania i metody leczenia oraz jakie skutki mogą ze sobą nieść. Patrzymy na Twój organizm jako na całość, dzięki temu masz pewność, że wybierzemy dla Ciebie bezpieczne i skuteczne rozwiązania.

diagnostyka

Najnowocześniejsze metody diagnostyczne

U nas medycyna idzie w parze z rozwojem techniki. Wykorzystujemy wiedzę i najnowsze doniesienia naukowe. Korzystamy z nowoczesnego sprzętu diagnostycznego, aby jak najtrafniej postawić diagnozę i szybko wykryć wszystkie nieprawidłowości.

lekarze

Wykwalifikowani profesjonaliści

W Feminature Clinic starannie dobieramy naszych specjalistów, bo chcemy byś zawsze była w najlepszych rękach. Nasi lekarze szlifują swoje umiejętności na międzynarodowych szkoleniach, by oferować Ci terapie zgodne z najnowszymi odkryciami naukowymi.Właściwa interpretacja nawet niejednoznacznych objawów pozwoli natychmiast zaproponować Ci odpowiednie leczenie.

Kto się Tobą zaopiekuje?

Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów

Pływanie w ciąży

Pływanie w ciąży to świetny sposób na aktywność, bo odciąża kręgosłup i stawy! Należy jednak zwrócić uwagę na kilka ważnych aspektów pływania w ciąży. Czystość

Podziel się wiedzą
Czytaj więcej »

Najczęścięj zadawane pytania

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.