feminature clinic

Planowanie ciąży

Jesteś szczęśliwa w związku i z partnerem uznaliście, że nadszedł dobry czas na rozszerzenie rodziny? A może właśnie za Tobą wyczekiwany ślub i chcecie rozpocząć starania o ciąże i zrobić to świadomie i bezpiecznie? W takim razie jesteś w momencie, gdy przygotowujesz się do jednej z najdłuższych i najbardziej satysfakcjonującej dróg w Twoim życiu. Żaden maratończyk nie startuje w wyścigu bez odpowiedniego przygotowania, prawda? Więc Ty też powinnaś zadbać o siebie tak, aby kolejne 9 miesięcy Twojego życia przebiegły w atmosferze spokoju, poczucia kontroli i bezpieczeństwa.

Najlepszy czas na wizytę w Feminature Clinic to około 3 miesiące przed staraniem się o ciążę. W tym okresie przeprowadzimy niezbędne badania, sprawdzimy Twój cykl miesiączkowy, wykonamy cytologię oraz USG piersi jeśli będą potrzebne, a także zaszczepimy Cię przeciwko grypie w sezonie jesienno – zimowym lub na inne choroby groźne dla ciąż, jeśli nie byłaś na nie zaszczepiona w przeszłości.  Jeżeli chorujesz na choroby przewlekłe, nasi specjaliści poproszą, abyś skonsultowała swój stan zdrowia z opiekującym się Tobą lekarzem, zweryfikują prowadzoną terapię pod kątem bezpieczeństwa leków w okresie ciąży.

W Feminature Clinic przygotowaliśmy też odpowiedni pakiet badań kontrolnych w okresie przygotowania do ciąży, gdzie znajda się wszystkie potrzebne testy w tym momencie Twojego życia.

Wszystko po to, by nic zaskakującego nie zakłóciło Twojego oczekiwania i starań.

Podziel się wiedzą

Potrzebujesz pomocy?

Umów wizytę z jednym z naszych specjalistów.

Feminature to

bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Jest Kluczem do budowy zaufania. W Feminature Clinic chcemy, byś zawsze była świadoma, jakie mą możliwości terapii i jakie skutki może za sobą nieść. Chcemy, byś zawsze była pewna, że nikt nie pominie istotnych dla Twojego zdrowia i życia kwestii.

diagnostyka

Najnowocześniejsze metody diagnostyczne

Medycyna idzie w parze z rozwojem techniki. Wykorzystując wiedzę i najnowsze doniesienia naukowe, mając do pomocy nowoczesny sprzęt diagnostyczny, dążymy do tego, by jak najtrafniej postawić diagnozę i by na możliwie wczesnym etapie wykryć wszystkie nieprawidłowości.

lekarze

Wykwalifikowani profesjonaliści

Kwalifikacje, umiejętności zawodowe, doświadczenie w swojej gałęzi medycyny, stałe zdobywanie wiedzy najnowszymi publikacjami naukowymi są bardzo potrzebne dla osiągnięcia celu Feminature Clinic. Oferując naszą opiekę, dążymy byś czuła i wiedziała, że kobieta może i powinna żyć pełnią życia w zdrowiu i harmonii z naturą.

Kto się Tobą zaopiekuje?

Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów

Najczęścięj zadawane pytania

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.