feminature clinic

Leczenie niepłodności

Kiedy?

Z problemem niepłodności mamy do czynienia, gdy staracie się nieskutecznie o ciążę przez rok. Jeśli jednak masz nieregularne miesiączki lub jesteś kobietą więcej niż 35-letnią, powinnaś zgłosić się do lekarza wcześniej.

Choć niepłodność coraz bardziej przestaje być tematem tabu wiedz, że na pewno wiele osób z Twojego otoczenia również ma ten problem, bo obecnie cierpi na niego co piąta para.

Diagnostyka

Odpowiednia diagnostyka powinna być poprzedzona wywiadem lekarskim  przeprowadzonym przez lekarza zajmującego się niepłodnością. Najlepiej, by w pierwszej wizycie uczestniczył też Twój partner, bo niepłodność nie jest problemem wyłącznie kobiety, ale zawsze jest problemem pary.

Po pierwszej wizycie najczęściej niezbędne będzie wykonanie szeregu badań u Was obojga pozwalających wskazać, dlaczego nie możesz zajść w ciążę. Ważne, by cierpliwie i starannie realizować zalecenia lekarskie, bo często o skuteczności diagnostyki i terapii decydują detale.

Czym to skutkuje?

Niepłodność jest uważana za jeden z najcięższych problemów zdrowotnych ludzi młodych i w średnim wieku. Ma niewątpliwie negatywny wpływ na Twoje funkcjonowanie psychiczne i fizyczne. Na szczęście w zdecydowanej większości przypadków skutkuje szczęśliwym zakończeniem i upragnioną ciążą, nawet gdy z początku sytuacja wydaje się bardzo trudna.

Jak leczymy?

Droga przez diagnostykę i późniejsze leczenie w Feminature Clinic będzie Wam dokładnie przedstawiona z uszanowaniem waszej prywatności i poglądów, by nic Was negatywnie nie zaskoczyło i bez niewskazanego w tej delikatnej sytuacji pośpiechu.

Wiemy, jak intymny jest to problem i jak wiele znaczy dla naszych pacjentów. Wiemy, że problem niepłodności wymaga cierpliwości i zaangażowania obu stron uczestniczących w procesie diagnostyki i leczenia – Was jako pary oraz lekarza prowadzącego Was w drodze do posiadania upragnionego potomstwa.

Oferujemy odpowiednie zestawy badań diagnostycznych dla Ciebie i Twojego partnera, które pozwalają wykryć zdecydowaną większość przyczyn powstania niepłodności.

Odpowiednio prowadzone leczenie w zdecydowanej większości przypadków pozwala na uniknięcie stosowania metody in vitro. Jeśli jednak w trakcie diagnostyki okaże się, że w Waszym przypadku jest ona niezbędna, bez zbędnej zwłoki przekażemy Was w najlepsze w naszej opinii ręce. Naszym specjalistom nigdy nie umknie cel, jaki sobie stawiamy w pracy z parą z problemem niepłodności – ciąża zakończona narodzinami zdrowego dziecka.

Potrzebujesz pomocy?

Umów wizytę z jednym z naszych specjalistów.

Feminature to

bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

W Feminature Clinic chcemy, byś zawsze była świadoma, jakie masz możliwości terapii. Wyjaśnimy Ci, na czym polegają badania i metody leczenia oraz jakie skutki mogą ze sobą nieść. Patrzymy na Twój organizm jako na całość, dzięki temu masz pewność, że wybierzemy dla Ciebie bezpieczne i skuteczne rozwiązania.

diagnostyka

Najnowocześniejsze metody diagnostyczne

U nas medycyna idzie w parze z rozwojem techniki. Wykorzystujemy wiedzę i najnowsze doniesienia naukowe. Korzystamy z nowoczesnego sprzętu diagnostycznego, aby jak najtrafniej postawić diagnozę i szybko wykryć wszystkie nieprawidłowości.

lekarze

Wykwalifikowani profesjonaliści

W Feminature Clinic starannie dobieramy naszych specjalistów, bo chcemy byś zawsze była w najlepszych rękach. Nasi lekarze szlifują swoje umiejętności na międzynarodowych szkoleniach, by oferować Ci terapie zgodne z najnowszymi odkryciami naukowymi.Właściwa interpretacja nawet niejednoznacznych objawów pozwoli natychmiast zaproponować Ci odpowiednie leczenie.

Kto się Tobą zaopiekuje?

Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów

Pływanie w ciąży

Pływanie w ciąży to świetny sposób na aktywność, bo odciąża kręgosłup i stawy! Należy jednak zwrócić uwagę na kilka ważnych aspektów pływania w ciąży. Czystość

Podziel się wiedzą
Czytaj więcej »

Najczęścięj zadawane pytania

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.