feminature clinic

Ginekologia onkologiczna

Wraz ze wzrostem długości życia oraz częstości występowania otyłości i innych chorób cywilizacyjnych związanych z nieodpowiednim stylem życia zwiększa się ilość zachorowań na nowotwory złośliwe.

U kobiet dotyczy to także nowotworów narządów rodnych, czyli trzonu macicy, jajnika, szyjki macicy i sromu. Dziś wiemy, że występowanie niektórych z nich może mieć charakter rodzinny i są wówczas związane z występowaniem mutacji genetycznych. Dzięki zdobyczom medycyny w dziedzinie genetyki, przy obciążonym wywiadzie rodzinnym, można wcześnie podjąć odpowiednią diagnostykę i wdrożyć profilaktykę nowotworów, nim choroba rozwinie się w organizmie.

Ginekologia onkologiczna jest dziedziną medycyny, która zajmuje się wykrywaniem i leczeniem zmian nowotworowych oraz opieką nad pacjentkami podczas tego trudnego czasu. Specjalista ginekolog – onkolog przedstawi Ci ścieżki możliwego postępowania, jakie są skutki różnych terapii, jakie są możliwe do osiągnięcia korzyści i potencjalne powikłania i wspólnie z Tobą ustali dalsze leczenie. Od właściwej diagnostyki różnicowej, przez niekiedy skomplikowane leczenie farmakologiczne, po leczenie operacyjne i uzupełniające je rehabilitację i farmakoterapię pooperacyjną.

W Feminature Clinic masz możliwość skonsultowania się ze specjalistami ginekologii onkologicznej, dla których poza wprowadzeniem skutecznej diagnostyki i terapii ważne jest, byś czuła się jak bezpiecznie i była zadowolona z funkcjonowania rodzinnego, zawodowego i społecznego.

Podziel się wiedzą

Potrzebujesz pomocy?

Umów wizytę z jednym z naszych specjalistów.

Feminature to

bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Jest Kluczem do budowy zaufania. W Feminature Clinic chcemy, byś zawsze była świadoma, jakie mą możliwości terapii i jakie skutki może za sobą nieść. Chcemy, byś zawsze była pewna, że nikt nie pominie istotnych dla Twojego zdrowia i życia kwestii.

diagnostyka

Najnowocześniejsze metody diagnostyczne

Medycyna idzie w parze z rozwojem techniki. Wykorzystując wiedzę i najnowsze doniesienia naukowe, mając do pomocy nowoczesny sprzęt diagnostyczny, dążymy do tego, by jak najtrafniej postawić diagnozę i by na możliwie wczesnym etapie wykryć wszystkie nieprawidłowości.

lekarze

Wykwalifikowani profesjonaliści

Kwalifikacje, umiejętności zawodowe, doświadczenie w swojej gałęzi medycyny, stałe zdobywanie wiedzy najnowszymi publikacjami naukowymi są bardzo potrzebne dla osiągnięcia celu Feminature Clinic. Oferując naszą opiekę, dążymy byś czuła i wiedziała, że kobieta może i powinna żyć pełnią życia w zdrowiu i harmonii z naturą.

Kto się Tobą zaopiekuje?

Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów

Pierwsza wizyta u ginekologa

Każda z nas, kobiet, przeżywała kiedyś stres związany z pierwszą wizytą u ginekologa. Od niej zależy bardzo dużo: postrzeganie własnego ciała podejście do życia intymnego

Podziel się wiedzą
Czytaj więcej »

Najczęścięj zadawane pytania

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.