feminature clinic

Ginekologia onkologiczna

Wraz ze wzrostem długości życia oraz częstości występowania otyłości i innych chorób cywilizacyjnych związanych z nieodpowiednim stylem życia zwiększa się ilość zachorowań na nowotwory złośliwe.

U kobiet dotyczy to także nowotworów narządów rodnych, czyli trzonu macicy, jajnika, szyjki macicy i sromu. Dziś wiemy, że występowanie niektórych z nich może mieć charakter rodzinny i są wówczas związane z występowaniem mutacji genetycznych. Dzięki zdobyczom medycyny w dziedzinie genetyki, przy obciążonym wywiadzie rodzinnym, można wcześnie podjąć odpowiednią diagnostykę i wdrożyć profilaktykę nowotworów, nim choroba rozwinie się w organizmie.

Ginekologia onkologiczna jest dziedziną medycyny, która zajmuje się wykrywaniem i leczeniem zmian nowotworowych oraz opieką nad pacjentkami podczas tego trudnego czasu. Specjalista ginekolog – onkolog przedstawi Ci ścieżki możliwego postępowania, jakie są skutki różnych terapii, jakie są możliwe do osiągnięcia korzyści i potencjalne powikłania i wspólnie z Tobą ustali dalsze leczenie. Od właściwej diagnostyki różnicowej, przez niekiedy skomplikowane leczenie farmakologiczne, po leczenie operacyjne i uzupełniające je rehabilitację i farmakoterapię pooperacyjną.

W Feminature Clinic masz możliwość skonsultowania się ze specjalistami ginekologii onkologicznej, dla których poza wprowadzeniem skutecznej diagnostyki i terapii ważne jest, byś czuła się jak bezpiecznie i była zadowolona z funkcjonowania rodzinnego, zawodowego i społecznego.

Potrzebujesz pomocy?

Umów wizytę z jednym z naszych specjalistów.

Feminature to

bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

W Feminature Clinic chcemy, byś zawsze była świadoma, jakie masz możliwości terapii. Wyjaśnimy Ci, na czym polegają badania i metody leczenia oraz jakie skutki mogą ze sobą nieść. Patrzymy na Twój organizm jako na całość, dzięki temu masz pewność, że wybierzemy dla Ciebie bezpieczne i skuteczne rozwiązania.

diagnostyka

Najnowocześniejsze metody diagnostyczne

U nas medycyna idzie w parze z rozwojem techniki. Wykorzystujemy wiedzę i najnowsze doniesienia naukowe. Korzystamy z nowoczesnego sprzętu diagnostycznego, aby jak najtrafniej postawić diagnozę i szybko wykryć wszystkie nieprawidłowości.

lekarze

Wykwalifikowani profesjonaliści

W Feminature Clinic starannie dobieramy naszych specjalistów, bo chcemy byś zawsze była w najlepszych rękach. Nasi lekarze szlifują swoje umiejętności na międzynarodowych szkoleniach, by oferować Ci terapie zgodne z najnowszymi odkryciami naukowymi.Właściwa interpretacja nawet niejednoznacznych objawów pozwoli natychmiast zaproponować Ci odpowiednie leczenie.

Kto się Tobą zaopiekuje?

Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów

Ból miednicy i ból jajników

Bóle w miednicy – problem dotykający wiem kobiet Ból miednicy i bóle lokalizujące się w podbrzuszu są jednymi z najczęstszych konsultacji z jakimi, jako ginekolodzy,

Podziel się wiedzą
Czytaj więcej »

Najczęścięj zadawane pytania

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.