feminature clinic

Czas po narodzeniu dziecka

Ciąża, poród i żyli długo i szczęśliwie…? Bardzo tego Ci życzymy, ale nie zawsze tak się dzieje. Po narodzinach dziecka cały świat koncentruje się na potrzebach Twojego Maluszka, Ty też! Pilnujesz pór spania, karmienia, przewijania. Dbasz o rozwój psychomotoryczny dziecka, pamiętasz, aby zawiesić czerwony balon nad łóżkiem. Na pewno przeczytałaś cały internet do końca o pielęgnacji pępka i rozszerzaniu diety. W tej nowej rzeczywistości nie zapomniałaś o sobie? O tym, aby być zdrową, szczęśliwą i czuć się piękną w swoim własnym ciele, by wracać do formy fizycznej i mentalnej po okresie ciąży.

Chcemy być miejscem, gdzie możesz mieć pewność, że jesteś w centrum uwagi. Przypomnimy Ci, że, pomimo iż jesteś Mamą, jest też ktoś, o kogo powinnaś zadbać zawsze – bez względu na to jak bardzo jesteś w niedoczasie lub jak bardzo zmęczona jesteś. Jest osoba, którą powinnaś kochać i troszczyć się każdego dnia. Tą osobą jesteś Ty!

Nasi lekarze i fizjoterapeuci wspomogą Cię po porodzie. Nieważne czy rodziłaś siłami natury, czy drogą cięcia cesarskiego, wizyta kontrolna u fizjoterapeuty uroginekologicznego jest absolutnie wskazana. Badanie po połogu ma Ci zapewnić spokój psychiczny powrotu do normalnego funkcjonowania.

Wszelkie wątpliwości odnośnie tego co masz robić w najbliższych miesiącach, jak dobrać antykoncepcję, jak zadbać o właściwą laktację i wiele innych – wyjaśnimy cierpliwie i zaplanujemy z Tobą odpowiednią kontrolę. Ewentualna terapia zostanie dobrana na miarę Twoich potrzeb, tak, abyś czuła się zdrowa i zrelaksowana, by powrót do życia seksualnego nie był dla Ciebie powodem do lęku.

Nie obiecujemy cudów bez Twojej współpracy, gdyż cudem będzie fakt, że znajdziesz dla nas, a tak naprawdę dla siebie, czas. To wszystko jest swego rodzaju poporodowym niezbędnikiem, o który będziemy walczyć dla Twojego zdrowia i satysfakcji.

Potrzebujesz pomocy?

Umów wizytę z jednym z naszych specjalistów.

Feminature to

bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

W Feminature Clinic chcemy, byś zawsze była świadoma, jakie masz możliwości terapii. Wyjaśnimy Ci, na czym polegają badania i metody leczenia oraz jakie skutki mogą ze sobą nieść. Patrzymy na Twój organizm jako na całość, dzięki temu masz pewność, że wybierzemy dla Ciebie bezpieczne i skuteczne rozwiązania.

diagnostyka

Najnowocześniejsze metody diagnostyczne

U nas medycyna idzie w parze z rozwojem techniki. Wykorzystujemy wiedzę i najnowsze doniesienia naukowe. Korzystamy z nowoczesnego sprzętu diagnostycznego, aby jak najtrafniej postawić diagnozę i szybko wykryć wszystkie nieprawidłowości.

lekarze

Wykwalifikowani profesjonaliści

W Feminature Clinic starannie dobieramy naszych specjalistów, bo chcemy byś zawsze była w najlepszych rękach. Nasi lekarze szlifują swoje umiejętności na międzynarodowych szkoleniach, by oferować Ci terapie zgodne z najnowszymi odkryciami naukowymi.Właściwa interpretacja nawet niejednoznacznych objawów pozwoli natychmiast zaproponować Ci odpowiednie leczenie.

Kto się Tobą zaopiekuje?

Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów

Pływanie w ciąży

Pływanie w ciąży to świetny sposób na aktywność, bo odciąża kręgosłup i stawy! Należy jednak zwrócić uwagę na kilka ważnych aspektów pływania w ciąży. Czystość

Podziel się wiedzą
Czytaj więcej »

Najczęścięj zadawane pytania

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.