feminature clinic

Czas po narodzeniu dziecka

Ciąża, poród i żyli długo i szczęśliwie…? Bardzo tego Ci życzymy, ale nie zawsze tak się dzieje. Po narodzinach dziecka cały świat koncentruje się na potrzebach Twojego Maluszka, Ty też! Pilnujesz pór spania, karmienia, przewijania. Dbasz o rozwój psychomotoryczny dziecka, pamiętasz, aby zawiesić czerwony balon nad łóżkiem. Na pewno przeczytałaś cały internet do końca o pielęgnacji pępka i rozszerzaniu diety. W tej nowej rzeczywistości nie zapomniałaś o sobie? O tym, aby być zdrową, szczęśliwą i czuć się piękną w swoim własnym ciele, by wracać do formy fizycznej i mentalnej po okresie ciąży.

Chcemy być miejscem, gdzie możesz mieć pewność, że jesteś w centrum uwagi. Przypomnimy Ci, że, pomimo iż jesteś Mamą, jest też ktoś, o kogo powinnaś zadbać zawsze – bez względu na to jak bardzo jesteś w niedoczasie lub jak bardzo zmęczona jesteś. Jest osoba, którą powinnaś kochać i troszczyć się każdego dnia. Tą osobą jesteś Ty!

Nasi lekarze i fizjoterapeuci wspomogą Cię po porodzie. Nieważne czy rodziłaś siłami natury, czy drogą cięcia cesarskiego, wizyta kontrolna u fizjoterapeuty uroginekologicznego jest absolutnie wskazana. Badanie po połogu ma Ci zapewnić spokój psychiczny powrotu do normalnego funkcjonowania. Wszelkie wątpliwości odnośnie tego co masz robić w najbliższych miesiącach, jak dobrać antykoncepcję, jak zadbać o właściwą laktację i wiele innych – wyjaśnimy cierpliwie i zaplanujemy z Tobą odpowiednią kontrolę. Ewentualna terapia zostanie dobrana na miarę Twoich potrzeb, tak, abyś czuła się zdrowa i zrelaksowana, by powrót do życia seksualnego nie był dla Ciebie powodem do lęku. Nie obiecujemy cudów bez Twojej współpracy, gdyż cudem będzie fakt, że znajdziesz dla nas, a tak naprawdę dla siebie, czas. To wszystko jest swego rodzaju poporodowym niezbędnikiem, o który będziemy walczyć dla Twojego zdrowia i satysfakcji.

Podziel się wiedzą

Potrzebujesz pomocy?

Umów wizytę z jednym z naszych specjalistów.

Feminature to

bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Jest Kluczem do budowy zaufania. W Feminature Clinic chcemy, byś zawsze była świadoma, jakie mą możliwości terapii i jakie skutki może za sobą nieść. Chcemy, byś zawsze była pewna, że nikt nie pominie istotnych dla Twojego zdrowia i życia kwestii.

diagnostyka

Najnowocześniejsze metody diagnostyczne

Medycyna idzie w parze z rozwojem techniki. Wykorzystując wiedzę i najnowsze doniesienia naukowe, mając do pomocy nowoczesny sprzęt diagnostyczny, dążymy do tego, by jak najtrafniej postawić diagnozę i by na możliwie wczesnym etapie wykryć wszystkie nieprawidłowości.

lekarze

Wykwalifikowani profesjonaliści

Kwalifikacje, umiejętności zawodowe, doświadczenie w swojej gałęzi medycyny, stałe zdobywanie wiedzy najnowszymi publikacjami naukowymi są bardzo potrzebne dla osiągnięcia celu Feminature Clinic. Oferując naszą opiekę, dążymy byś czuła i wiedziała, że kobieta może i powinna żyć pełnią życia w zdrowiu i harmonii z naturą.

Kto się Tobą zaopiekuje?

Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów

Najczęścięj zadawane pytania

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.