feminature clinic

Powiększanie punktu G – ginekologia estetyczna

Czego się dowiesz z tego artykułu?

Powiększanie punktu G

Punkt G, czyli punkt Grafenberga jest niezwykle silnie unerwioną i ukrwiona strukturą znajdującą się na przedniej ścianie pochwy, umiejscowioną lustrzanie do łechtaczki. Powiększanie punktu G jest jedną z metod zapewnienia kobiecie większej satysfakcji seksualnej i leczenia zaburzeń libido.

Powiększanie punktu G to małoinwazyjny zabieg polegający na wstrzyknięciu w tę okolicę kwasu hialuronowego. Kwas ma za zadanie uwypuklić punkt G, co czyni go bardziej dostępnym na stymulację. Ponadto powiększenie punktu G dodatkowo uwrażliwia na pozytywne bodźce przy stosunku. Tym samym ten zabieg ginekologii estetycznej pozwala czerpać większą przyjemność z seksu.

Ważnym elementem satysfakcji ze swojej strefy intymnej jest też zadbanie o wygląd warg sromowych. Więcej o laserowej labioplastyce warg sromowych przeczytasz tutaj (link).

Powiększenie punktu G przeprowadza się w znieczuleniu miejscowym, jest to więc zabieg niebolesny i trwa do 20 minut. Jest to zabieg tzw. „lunchowy” – pacjentka nie wymaga rekonwalescencji. Już kilka godzin po zabiegu można współżyć. Efekt poprawy satysfakcji przy seksie utrzymuje się nawet do 2 lat.

Zabieg dedykowany jest wszystkim kobietom, które odczuwają potrzebę zwiększenia doznań seksualnych lub obecnie nie odczuwają wystarczającej satysfakcji z seksu.

W zakresie ginekologii estetycznej i funkcjonalnej zadba o Ciebie 5 specjalistek położnictwa i ginekologii. Sylwetki naszych lekarzy poznasz tutaj.

Jeśli uważasz, że Twoje wargi sromowe są zbyt małe i nie chronią wejścia do pochwy, co może być przyczyną infekcji możesz potrzebować wypełnienia warg sromowych. Więcej o tym minizabiegu przeczytasz tutaj (link).

 

Autor: dr Magdalena Grochecka

Podziel się wiedzą

Powiązane wpisy