feminature clinic
ginekolog

dr Paweł Bartnik

Dr Paweł Bartnik jest położnikiem-ginekologiem pracującym w Szpitalu Klinicznym WUM im. ks. Anny Mazowieckiej w Warszawie.

Jest absolwentem I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Studia ukończył z wyróżnieniem. Jest autorem ponad 30 publikacji z położnictwa, perinatologii i ginekologii wyłącznie w recenzowanych, międzynarodowych czasopismach.

W swojej pracy w Klinice prócz opieki nad pacjentkami prowadzi też zajęcia i edukację w dziedzinie położnictwa i ginekologii dla studentów Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Dr Bartnik posiada certyfikat Fetal Medicine Foundation (FMF) oraz Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego (PTU) w dziedzinie położnictwa, diagnostyki prenatalnej oraz ginekologii, wykonuje badania referencyjne I, II i III trymestru.

Ponadto, w praktyce zawodowej zajmuje się też diagnostyką oraz leczeniem w zakresie ginekologii i położnictwa oraz diagnostyką niepłodności. Prowadzi ciąże fizjologiczne i patologiczne.

Wyjątkową grupą pacjentek  nad jakimi sprawuje opiekę położniczo-ginekologiczną są pacjentki chorujące na stwardnienie rozsiane oraz pacjentki po procedurach chirurgicznego leczenia otyłości.

Prywatnie interesuje się historią, grami bitewnymi oraz fantastyką.

Paweł Bartnik - ZnanyLekarz.pl

Moje artykuły w Bazie wiedzy