feminature clinic
ginekolog, ultrasonografista

dr Paweł Bartnik

Dr Paweł Bartnik jest położnikiem-ginekologiem pracującym w Szpitalu Klinicznym WUM im. ks. Anny Mazowieckiej w Warszawie.

Jest absolwentem I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Studia ukończył z wyróżnieniem. Jest autorem ponad 30 publikacji z położnictwa, perinatologii i ginekologii wyłącznie w recenzowanych, międzynarodowych czasopismach.

W swojej pracy w Klinice prócz opieki nad pacjentkami prowadzi też zajęcia i edukację w dziedzinie położnictwa i ginekologii dla studentów Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Dr Bartnik posiada certyfikat Fetal Medicine Foundation (FMF) oraz Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego (PTU) w dziedzinie położnictwa, diagnostyki prenatalnej oraz ginekologii, wykonuje badania referencyjne I, II i III trymestru.

Ponadto, w praktyce zawodowej zajmuje się też diagnostyką oraz leczeniem w zakresie ginekologii i położnictwa oraz diagnostyką niepłodności. Prowadzi ciąże fizjologiczne i patologiczne.

Wyjątkową grupą pacjentek  nad jakimi sprawuje opiekę położniczo-ginekologiczną są pacjentki chorujące na stwardnienie rozsiane oraz pacjentki po procedurach chirurgicznego leczenia otyłości.

Prywatnie interesuje się historią, grami bitewnymi oraz fantastyką.

Paweł Bartnik - ZnanyLekarz.pl

Moje artykuły w Bazie wiedzy

Pierwsza wizyta u ginekologa

Każda z nas, kobiet, przeżywała kiedyś stres związany z pierwsza wizyta u ginekologa. Od pierwszej wizyty u ginekologa zależy bardzo dużo: postrzeganie własnego ciała podejście

Podziel się wiedzą
Czytaj więcej »

PCOS – fakty i mity

PCOS – czy trądzik lub ciemne owłosienie na ciele oznacza rozwój zespołu policystycznych jajników? Wiele kobiet zgłasza się do lekarza ginekologa z powodu nieustępującego trądziku

Podziel się wiedzą
Czytaj więcej »

Pływanie w ciąży

Pływanie w ciąży to świetny sposób na aktywność, bo odciąża kręgosłup i stawy! Należy jednak zwrócić uwagę na kilka ważnych aspektów pływania w ciąży. Czystość

Podziel się wiedzą
Czytaj więcej »