feminature clinic
diabetolog

dr n. med. Olga Turowska

Dr n. med. Olga Turowska – specjalistka diabetolog i specjalistka chorób wewnętrznych.

Dr n. med. Olga Turowska jest ekspertem w diagnostyce i leczeniu cukrzycy t. 1 i cukrzycy typu 2. Ponadto jej głównym obszarem zainteresowań jest także leczenie zespołu metabolicznego i otyłości. W swojej pracy zawsze kieruje się skutecznym i szybkim doprowadzeniem pacjenta do dobrego samopoczucia i właściwej kontroli choroby. Szczególnie lubi też nowinki technologiczne, które w diabetologii i leczeniu cukrzycy obecnie są stosowane na masową skalę. Jak sama dr Turowska twierdzi: ” Dzięki zdobyczom medycyny i innowacji łatwość kontroli glikemii i przyjemnego życia z cukrzycą w ostatnich latach znacząco wzrosła. Trzeba wiedzieć jak korzystać z tych innowacji, które sprawiły że pacjent nie musi się non stop kłuć insuliną lub mierzyć cukry z palca. Wiem, jak doprowadzić do sytuacji by odmienić życie pacjenta z cukrzycą i przywrócić je do normalności i komfortu.”

Jeśli chcesz skorzystać z opieki Pani Doktor dołącz do pacjentów Feminature Clinic.  Jeśli chcesz spróbować nowocześnie prowadzić swoje problemy z insulinoopornością lub otyłością zapisz się na konsultację już dziś. Zapraszamy do Feminature Clinic.

 

Dr Olga Turowska – lekarz doświadczony zawodowo w diagnostyce i leczeniu cukrzycy

Dr Turowska ukończyła liczne kursy i szkolenia w zakresie terapii pompowej w cukrzycy. Prowadzi również setki pacjentów z cukrzycą typu 1 i cukrzyca typu 2 w Poradni Diabetologicznej przyszpitalnej Szpitala MSWIA przy ul. Wołoskiej w Warszawie.  Lubi pracować z pacjentkami w ciąży. Zarówno tymi, które miały cukrzycę przed ciążą jak i nabyły cukrzycę w trakcie trwania ciąży.

 

Rozwój naukowy i zawodowy Pani Doktor

Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w Klinice Chorób Wewnętrznych i Endokrynologii WUM w Szpitalu przy ul. Banacha w Warszawie. Następnie, w 2007 roku obroniła doktorat z zakresu endokrynologii molekularnej. Obecnie Pani Doktor Olga Turowska pracuje na stanowisku starszego asystenta w Klinice Chorób Wewnętrznych, Endokrynologii i Diabetologii CSK MSWiA w Warszawie. Pani Doktor jest też aktywnym członkiem Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego.

Moje artykuły w Bazie wiedzy

Pierwsza wizyta u ginekologa

Każda z nas, kobiet, przeżywała kiedyś stres związany z pierwsza wizyta u ginekologa. Od pierwszej wizyty u ginekologa zależy bardzo dużo: postrzeganie własnego ciała podejście

Podziel się wiedzą
Czytaj więcej »

Pływanie w ciąży

Pływanie w ciąży to świetny sposób na aktywność, bo odciąża kręgosłup i stawy! Należy jednak zwrócić uwagę na kilka ważnych aspektów pływania w ciąży. Czystość

Podziel się wiedzą
Czytaj więcej »