feminature clinic
Ginekolog

dr n. med. Paweł Stanirowski

Dr n. med. Paweł J. Stanirowski jest specjalistą położnictwa i ginekologii, absolwentem Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

W latach 2011-2019 był związany z Katedrą i Kliniką Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (szpital Bródnowski). Od października 2019r. jest zatrudniony na stanowisku asystenta w I Klinice Położnictwa i Ginekologii WUM (szpital przy Placu Starynkiewicza).

Jest autorem licznych publikacji, aktywnym uczestnikiem międzynarodowych konferencji, członkiem Klubu 35 Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników. Posiada certyfikaty USG Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego w zakresie położnictwa i ginekologii oraz Londyńskiej Fundacji Medycyny Płodowej (Fetal Medicine Foundation) w zakresie badań przesiewowych I trymestru ciąży, oceny szyjki macicy i badań dopplerowskich.

Jego główne zainteresowania koncentrują się wokół ciąży fizjologicznej i powikłanej, w szczególności cukrzycą, nadciśnieniem tętniczym oraz zaburzeniami wzrastania płodu. W ramach swojej praktyki wykonuje również pełen zakres operacji ginekologiczno-położniczych z wykorzystaniem technik małoinwazyjnych (laparoskopia, histeroskopia), jak i klasycznych (w tym cięcia cesarskie).

 

Paweł Stanirowski - ZnanyLekarz.pl

Moje artykuły w Bazie wiedzy

U kogo cytologia?

Badanie cytologiczne jest szybkim i bezbolesnym narzędziem przesiewowym chorób szyjki macicy. Jest badaniem tanim, więc zasadne jest, by ją wykonywać raz do roku. Szczególnie u

Podziel się wiedzą
Czytaj więcej »