feminature clinic
Ginekolog, endokrynolog, seksuolog

dr n. med. Kornelia Zaręba

Dr n. med. Kornelia Zaręba jest specjalistą w dziedzinie położnictwa i ginekologii oraz endokrynologii. Swoje zawodowe zainteresowania przekuwa w kolejne szkolenie specjalizacyjne, obecnie z zakresu seksuologii.

Doktor Zaręba jest adiunktem w I Klinice Położnictwa i Ginekologii Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego Centrum Medycznego Żelazna sp. z o.o., gdzie szkoli lekarzy będących w trakcie specjalizacji z położnictwa i ginekologii. Jest asystentem w Oddziale Ginekologii i Położnictwa Szpitala Świętej Zofii w Warszawie. Wykonuje operacje
i zabiegi ginekologiczne oraz cięcia cesarskie. Prowadzi ciąże fizjologiczne i patologiczne, zajmuje się diagnostyka i leczeniem niepłodnosći. Obecnie coraz większa część jej praktyki zajmuja pacjenci wymagający pomocy seksuologa.

Dokrtor Zaręba jest  ponadto wykładowcą studiów podyplomowych Katedry Biomedycznych Podstaw Rozwoju i Seksuologii Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Warszawskiego.  Sekretarz sekcji Andrologicznej Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.

W związku z karierą naukową jest autorką licznych publikacji naukowych.

W swojej pracy zawodowej zawsze na pierwszym miejscu stawia rzetelne udzielenie prawdziwych informacji na temat zdrowia pacjenta i planuje odpowiednią ścieżkę postępowania terapeutycznego.

W Feminature Clinic konsultuje w dziedzinie endokrynologii, położnictwa i ginekologii, a także seksuologii.

 

Moje artykuły w Bazie wiedzy

Pierwsza wizyta u ginekologa

Każda z nas, kobiet, przeżywała kiedyś stres związany z pierwszą wizytą u ginekologa. Od niej zależy bardzo dużo: postrzeganie własnego ciała podejście do życia intymnego

Podziel się wiedzą
Czytaj więcej »