feminature clinic
proktolog

dr n. med. Ewa Langner

Dr Ewa Langner jest chirurgiem proktologiem. Od 2015 roku pracuje w Oddziale Ogólnej Chirurgii i Pododdziale Proktologii w Szpitalu na Solcu w Warszawie. Ambulatoryjnie Pani dr swoich pacjentów przyjmuje w Feminature Clinic w Warszawie.

Jest współorganizatorką i wykładowcą wielu proktologicznych sympozjów krajowych i zagranicznych. Dodatkowo odbyła szkolenia w zakresie chirurgii endoskopowej i proktologii w Anglii i Niemczech. W związku ze swoją praca naukową dr Ewa Langner jest laureatką nagrody im. prof. Stefanowskiego za najlepszą rozprawę doktorską.

Zabiegi proktologiczne w Feminature Clinic – dr Ewa Langner

Dr Ewa Langner oferuje pełen zakres diagnostyki schorzeń jelita grubego, odbytnicy i odbytu. Wykonuje również zabiegi usuwania żylaków odbytu oraz badania rektoskopowe.

Jak sama mówi : „Proktologia jest dziedziną medycyny, która dotyczy chorób związanych z odbytem i dotyczy spraw intymnych, często przemilczanych. Z tego powodu wstyd związany z proktologią i chorobami odbytu często przyczynia się na późne badania wielu  chorób związanych z funkcją odbytu i wypróżnieniami. Jeśli więc obawiasz się, że masz problem, nie opoźniaj kontaktu z właściwym specjalistą proktologiem. ”

Nie wstydź się chorób odbytnicy i jelita grubego

Leczenie oferowane przez dr Ewa Langner to prosta droga na na pozbycie się chorób odbytnicy, jelita grubego i chorób odbytu. Szczelinę odbytu czy hemoroidy da się również szybko i skutecznie leczyć. Zgłoś się na wizytę już na początku objawów, zanim choroba rozwinie się do krwawień i bólu odbytu, gdy to już zmusi Cię do konsultacji proktologa.
W Feminature Clinic zawsze staramy się, by opieka nad pacjentami i skuteczne leczenie było wykonane w intymnych komfortowych warunkach.  

Zapisz się do dr Langner na diagnostykę i leczenie żylaków odbytu, szczeliny odbytu czy hemoroidów już dziś.

Moje artykuły w Bazie wiedzy

Pierwsza wizyta u ginekologa

Każda z nas, kobiet, przeżywała kiedyś stres związany z pierwsza wizyta u ginekologa. Od pierwszej wizyty u ginekologa zależy bardzo dużo: postrzeganie własnego ciała podejście

Podziel się wiedzą
Czytaj więcej »

Pływanie w ciąży

Pływanie w ciąży to świetny sposób na aktywność, bo odciąża kręgosłup i stawy! Należy jednak zwrócić uwagę na kilka ważnych aspektów pływania w ciąży. Czystość

Podziel się wiedzą
Czytaj więcej »