feminature clinic
ginekolog, kolposkopista

dr Wanda Gajzlerska

Doktor nauk farmaceutycznych i lekarz Wanda Gajzlerska w praktyce ambulatoryjnej opiekuje się kobietami w ciąży, także w ciąży wysokiego ryzyka  oraz pacjentkami ze schorzeniami ginekologicznymi.

Zajmuje się m.in. badaniami profilaktycznymi, diagnostyką i leczeniem chorób szyjki macicy (cytologia, cytologia płynna, testy w kierunku HPV, kolposkopia, biopsja szyjki macicy, LEEP, konizacja szyjki macicy), chorobami sromu,  zaburzeniami cyklu miesiączkowego oraz antykoncepcją.

Dr Gajzlerska jest absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunkach lekarskim i farmaceutycznym. Od 2013 roku jest związana zawodowo z I Katedrą i Kliniką Położnictwa i Ginekologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie odbywała szkolenie specjalizacyjne z Położnictwa i Ginekologii.
W 2015 roku uzyskała stopień doktora nauk farmaceutycznych.
Od 2020 roku jest specjalistką położnictwa i ginekologii.

Jest aktywnym członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników oraz Polskiego Towarzystwa Kolposkopii i Patofizjologii Szyjki Macicy.

Posiada Certyfikat Umiejętności Kolposkopowych Polskiego Towarzystwa Kolposkopii i Patofizjologii Szyjki Macicy – European Federation for Colposcopy. Ukończyła szkolenie w ramach projektu KOLPOSKOPIA 2020  i posiada tytuł Certyfikowanego Kolposkopisty Zabiegowego Polskiego Towarzystwa Kolposkopii i Patofizjologii Szyjki Macicy. Posiada również certyfikat USG Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników.

 

Wanda Gajzlerska-Majewska - ZnanyLekarz.pl

Moje artykuły w Bazie wiedzy

Pierwsza wizyta u ginekologa

Każda z nas, kobiet, przeżywała kiedyś stres związany z pierwsza wizyta u ginekologa. Od pierwszej wizyty u ginekologa zależy bardzo dużo: postrzeganie własnego ciała podejście

Podziel się wiedzą
Czytaj więcej »

PCOS – fakty i mity

PCOS – czy trądzik lub ciemne owłosienie na ciele oznacza rozwój zespołu policystycznych jajników? Wiele kobiet zgłasza się do lekarza ginekologa z powodu nieustępującego trądziku

Podziel się wiedzą
Czytaj więcej »

Pływanie w ciąży

Pływanie w ciąży to świetny sposób na aktywność, bo odciąża kręgosłup i stawy! Należy jednak zwrócić uwagę na kilka ważnych aspektów pływania w ciąży. Czystość

Podziel się wiedzą
Czytaj więcej »